Profesor Józef M. Fiszer zwyciężył w konkursie Polskiego Towarzystwa Studiów Europejskich

W konkursie Polskiego Towarzystwa Studiów Europejskich na najlepszy artykuł naukowy z zakresu studiów europejskich prof. dr hab. Józef M. Fiszer, Kierownik Katedry Międzynarodowych Stosunków Politycznych na Wydziale Ekonomii i Zarządzania na Uczelni Łazarskiego zdobył I miejsce.
Prof Fiszer laureatem konkursu PTSE  1900x1000

21 czerwca 2023 roku rozstrzygnięto konkurs Polskiego Towarzystwa Studiów Europejskich na najlepszy artykuł naukowy z zakresu studiów europejskich opublikowany w latach 2021-2022.<br />Miło nam poinformować, że I miejsce zajął prof. dr hab. Józef M. Fiszer, Kierownik Katedry Międzynarodowych Stosunków Politycznych na Wydziale Ekonomii i Zarządzania na Uczelni Łazarskiego.<br />Celem konkursu jest promowanie wiedzy teoretycznej i badań empirycznych w zakresie studiów europejskich.<br /><br />Serdecznie gratulujemy Panu Profesorowi zajęcia I miejsca w konkursie.
<hr />
Prof. dr hab. Józef Fiszer - politolog, historyk, niemcoznawca, europeista. Od 1995 roku wykładowca na Wydziale Ekonomii i Zarządzania Uczelni Łazarskiego. Kierownik Zakładu Europeistyki w Instytucie Studiów Politycznych PAN, Wiceprzewodniczący Komitetu Nauk Politycznych PAN (2005-2016), Członek Polskiego Towarzystwa Studiów Europejskich Członek Komitetu Narodowego ds. Współpracy z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Nauk Politycznych (od 2005).

Łazarski w czołówce Uczelni wyższych!

  • Wydział Prawa i Administracji zajął I miejsce w XVII Rankingu Wydziałów Prawa „Dziennika Gazeta Prawna” (2023 r.) 
  • jesteśmy liderem w kategorii edukacja biznesu w badaniu Marka Godna Zaufania, przeprowadzonym przez wydawcę miesięcznika My Company Polska oraz instytut badawczy Kantar Polska
  • jesteśmy na 4. miejscu wśród niepublicznych uczelni w Polsce wg prestiżowego rankingu Perspektyw!
  • wysoki poziom kierunku lekarskiego został powtórnie pozytywnie oceniony przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej uchwałą nr 838/2023 z dn. 18 września 2023 r.

Wyróżnienia i nagrody wiele mówią o jakości edukacji, którą oferujemy!