Zapisy na egzamin certyfikatowy z języka polskiego już 15 lutego!

Centrum Nauczania Języka i Kultury Polskiej przy Studium Języków Obcych Uczelni Łazarskiego zaprasza na państwowy egzamin certyfikatowy z języka polskiego jako obcego na poziomie B1 i C1 w sesji 15-16 kwietnia 2023.
Zapisy na Egzamin Certfikatowy z Jezyka Polskiego  3

Egzamin odbędzie się w dniach 15 (część pisemna) i 16 (część ustna) kwietnia 2023.
Zapisy rozpoczną się 15 grudnia 2022 o godzinie 10:00.
Prosimy kandydatów o rejestrowanie się przez formularz na stronie&nbsp;<link https://certyfikatpolski.lazarski.pl/B1 _blank>certyfikatpolski.lazarski.pl/B1</link>&nbsp;lub&nbsp;<link https://certyfikatpolski.lazarski.pl/C1 _blank>certyfikatpolski.lazarski.pl/C1</link>&nbsp;w zależności od wybranego poziomu. Po dokonaniu rejestracji otrzymają Państwo wiadomość dotyczącą dalszego postępowania.
Uwaga! Liczba miejsc na egzamin jest ograniczona – o zapisie decyduje kolejność rejestracji oraz terminowe wniesienie opłaty.
<strong>W związku z tym, że egzamin zbiega się z terminem prawosławnej Wielkanocy, osoby, które nie będą mogły przystąpić do egzaminu ustnego w niedzielę 16 kwietnia, otrzymają możliwość udziału w egzaminie ustnym w sobotę 15 kwietnia (konieczne będzie zgłoszenie takiej prośby mejlowo, po potwierdzeniu przyznania miejsca na egzamin).&nbsp;</strong>
Osoby, które chciałyby jeszcze przed testem podszlifować swoją znajomość języka polskiego zapraszamy na kursy przygotowujące do egzaminu certyfikatowego na poziomie B1. Zajęcia rozpoczynają się 27.02 a kończą 5.04.2023 i odbywają się w godzinach 18:00 – 20:30. Kurs obejmuje 36 godzin lekcyjnych (12 spotkań po 3h).&nbsp;<link pl/oferta/kursy-jezykow-obcych/kursy-jezyka-polskiego-jako-obcego/kursy-do-egzaminow-panstwowych/>Więcej informacji</link>. Przykładowe&nbsp;<link https://certyfikatpolski.pl/o-egzaminie/przykladowe-testy-zbiory-zadan/ _blank>testy egzaminacyjne</link>.

Dlaczego Łazarski?

Jesteśmy ośrodkiem naukowo dydaktycznym, który umiejętnie łączy innowacyjne standardy edukacji z tradycyjnymi celami kształcenia.

Budujemy społeczność opartą na zdobywaniu wiedzy od najznakomitszych mistrzów. Grono naszych wykładowców to wybitni eksperci w dziedzinie ekonomii, polityki, lotnictwa i prawa!

  • Uczelnia Łazarskiego jest w czołówce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce: w tegorocznym rankingu Perspektyw zajęliśmy 4 miejsce wśród uczeni niepublicznych
  • mamy uprawnienia do nadawania stopnia doktora oraz doktora habilitowanego na wszystkich wydziałach
  • jesteśmy silną marką, która od ponad 30 lat z sukcesem konkuruje na polskim rynku szkolnictwa wyższego wyznaczając trendy profesjonalnej edukacji 

Studiuj i ucz się od najlepszych!

Łazarski w czołówce Uczelni wyższych!

  • Wydział Prawa i Administracji zajął I miejsce w XVII Rankingu Wydziałów Prawa „Dziennika Gazeta Prawna” (2023 r.) 
  • jesteśmy liderem w kategorii edukacja biznesu w badaniu Marka Godna Zaufania, przeprowadzonym przez wydawcę miesięcznika My Company Polska oraz instytut badawczy Kantar Polska
  • jesteśmy na 4. miejscu wśród niepublicznych uczelni w Polsce wg prestiżowego rankingu Perspektyw!
  • wysoki poziom kierunku lekarskiego został powtórnie pozytywnie oceniony przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej uchwałą nr 838/2023 z dn. 18 września 2023 r.

Wyróżnienia i nagrody wiele mówią o jakości edukacji, jaką świadczymy!