Sztuka mediacji, czyli szukamy najlepszego kompromisu

Czy pracodawca może zmuszać pracowników do nadgodzin? Czy pracownik może ich odmówić? Przyjdź i zostań mediatorem pomiędzy dyrekcją i pracownikami sieci supermarketów B.I.N.G.O. Tym razem na mediacje zaprasza nasz lektor, Tomasz Pracki.
plakat mediacje poziom

<strong>9 MAJA 2022</strong>
<strong>SESJA MEDIACYJNA</strong>
<strong><em>AULA NR 130, GODZINA 10:10</em></strong>
Serdecznie zapraszam na sesję mediacyjną, której przedmiotem będzie rozstrzygnięcie sporu pracowniczego pomiędzy Dyrekcją sieci supermarketów BINGO a pracownikami.
Sesja wpisuje się w kalendarz obchodów 25-lecia WPiA Uczelni Łazarskiego.
MEDIATOR

<em>Tomasz Pracki</em>

Dlaczego Łazarski?

Jesteśmy ośrodkiem naukowo dydaktycznym, który umiejętnie łączy innowacyjne standardy edukacji z tradycyjnymi celami kształcenia.

Budujemy społeczność opartą na zdobywaniu wiedzy od najznakomitszych mistrzów. Grono naszych wykładowców to wybitni eksperci w dziedzinie ekonomii, polityki, lotnictwa i prawa!

  • Uczelnia Łazarskiego jest w czołówce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce: w tegorocznym rankingu Perspektyw zajęliśmy 4 miejsce wśród uczeni niepublicznych
  • mamy uprawnienia do nadawania stopnia doktora oraz doktora habilitowanego na wszystkich wydziałach
  • jesteśmy silną marką, która od ponad 30 lat z sukcesem konkuruje na polskim rynku szkolnictwa wyższego wyznaczając trendy profesjonalnej edukacji 

Studiuj i ucz się od najlepszych!

Łazarski w czołówce Uczelni wyższych!

  • Wydział Prawa i Administracji zajął I miejsce w XVII Rankingu Wydziałów Prawa „Dziennika Gazeta Prawna” (2023 r.) 
  • jesteśmy liderem w kategorii edukacja biznesu w badaniu Marka Godna Zaufania, przeprowadzonym przez wydawcę miesięcznika My Company Polska oraz instytut badawczy Kantar Polska
  • jesteśmy na 4. miejscu wśród niepublicznych uczelni w Polsce wg prestiżowego rankingu Perspektyw!
  • wysoki poziom kierunku lekarskiego został powtórnie pozytywnie oceniony przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej uchwałą nr 838/2023 z dn. 18 września 2023 r.

Wyróżnienia i nagrody wiele mówią o jakości edukacji, jaką świadczymy!