Kolędowanie

W czwartek 16 grudnia nasi zagraniczni studenci mieli okazję poznać polskie zwyczaje i tradycje związane ze świętami Bożego Narodzenia oraz posłuchać o niezwykłej symbolice tych Świąt.
DSC 0016

Uważne słuchanie się opłacało - po nim były quizy, a na zwycięzców czekały atrakcyjne nagrody. Nasze świętowanie zaszczycili swą obecnością misjonarze z Brazylii. W ich wykonaniu posłuchaliśmy  najpiękniejszych polskich kolęd. Uroczystość upłynęła w miłej, rodzinnej atmosferze. Oczywiście nie mogło zabraknąć wigilijnych pierogów, makowców i pierników.
Po spotkaniu pozostały choinki z zawieszonymi na nich życzeniami w językach naszych studentów i słuchaczy. A oto kilka zdjęć z naszego spotkania:

Dlaczego Łazarski?

Jesteśmy ośrodkiem naukowo dydaktycznym, który umiejętnie łączy innowacyjne standardy edukacji z tradycyjnymi celami kształcenia.

Budujemy społeczność opartą na zdobywaniu wiedzy od najznakomitszych mistrzów. Grono naszych wykładowców to wybitni eksperci w dziedzinie ekonomii, polityki, lotnictwa i prawa!

  • Uczelnia Łazarskiego jest w czołówce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce: w tegorocznym rankingu Perspektyw zajęliśmy 4 miejsce wśród uczeni niepublicznych
  • mamy uprawnienia do nadawania stopnia doktora oraz doktora habilitowanego na wszystkich wydziałach
  • jesteśmy silną marką, która od ponad 30 lat z sukcesem konkuruje na polskim rynku szkolnictwa wyższego wyznaczając trendy profesjonalnej edukacji 

Studiuj i ucz się od najlepszych!

Łazarski w czołówce Uczelni wyższych!

  • Wydział Prawa i Administracji zajął I miejsce w XVII Rankingu Wydziałów Prawa „Dziennika Gazeta Prawna” (2023 r.) 
  • jesteśmy liderem w kategorii edukacja biznesu w badaniu Marka Godna Zaufania, przeprowadzonym przez wydawcę miesięcznika My Company Polska oraz instytut badawczy Kantar Polska
  • jesteśmy na 4. miejscu wśród niepublicznych uczelni w Polsce wg prestiżowego rankingu Perspektyw!
  • wysoki poziom kierunku lekarskiego został powtórnie pozytywnie oceniony przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej uchwałą nr 838/2023 z dn. 18 września 2023 r.

Wyróżnienia i nagrody wiele mówią o jakości edukacji, jaką świadczymy!