Magiczny Zanzibar

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie Cafe SJO – tym razem Tomasz Pracki zabierze nas w podróż do fascynującego Zanzibaru i pokaże nam zdjęcia z własnej wyprawy na tę egzotyczną wyspę. Widzimy się w czwartek 11.03 o 19:00.
CAFE ZANZIBAR ENG

Zanzibar to przede wszystkim miejsce o unikatowej przyrodzie, z której czerpiemy również na co dzień w naszych kuchniach. :) Wyobrażacie sobie gotowanie bez goździków, cynamonu i gałki muszkatołowej a od czasu do czasu również bez mleczka kokosowego? To tu mieszkają również żółwie, definy butelkowonose i małpki gerezy czerwone. O jego wyjątkowym klimacie decydują także mieszkańcy wyspy, o których więcej opowie Wam pan Tomek, tymczasem przypomnimy tylko, że to właśnie stamtąd pochodził Freddie Mercury. Na spotkaniu zastanowimy się również, dlaczego Zanzibar nazywa się właśnie tak, a nie inaczej. Na koniec dowiecie się, jak zaplanować podróż w to egzotyczne miejsce i ile to będzie kosztowało. 
Spotkanie tradycyjnie odbędzie się w aplikacji MS Teams w zespole dostępnym pod adresem <link https://bit.ly/33Nx9a4>https://bit.ly/33Nx9a4</link&gt; w godzinach 19:00-19:30. Będziemy rozmawiać po angielsku. Żeby wprowadzić się w odpowiedni nastrój przygotujcie sobie koniecznie kokosowe napoje! :)
PS Przypominamy, że możecie również sami zgłaszać tematy kawiarenki lub chęć poprowadzenia spotkania. Piszcie na <link kursy.jezykowe@lazarski.edu.pl>kursy.jezykowe@lazarski.edu.pl</link>. &nbsp;

Łazarski w czołówce Uczelni wyższych!

  • Wydział Prawa i Administracji zajął I miejsce w XVII Rankingu Wydziałów Prawa „Dziennika Gazeta Prawna” (2023 r.) 
  • jesteśmy liderem w kategorii edukacja biznesu w badaniu Marka Godna Zaufania, przeprowadzonym przez wydawcę miesięcznika My Company Polska oraz instytut badawczy Kantar Polska
  • jesteśmy na 4. miejscu wśród niepublicznych uczelni w Polsce wg prestiżowego rankingu Perspektyw!
  • wysoki poziom kierunku lekarskiego został powtórnie pozytywnie oceniony przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej uchwałą nr 838/2023 z dn. 18 września 2023 r.

Wyróżnienia i nagrody wiele mówią o jakości edukacji, którą oferujemy!