Dlaczego francuski jest sexy?

Zapraszamy na spotkanie Cafe SJO – pierwsze w tym roku i pierwsze z językiem francuskim. Poprowadzi je dla nas Edyta Wietecha w czwartek o 19:00.
Kopia Cafe SJO franc ENG

Co nas urzeka w języku francuskim? Dlaczego jest nam tak miło słuchać mieszkańców Paryża (nawet, jeśli nie rozumiemy ;))? W trakcie najbliższej kawiarenki poznamy odpowiedzi na te pytania i wyciągniemy własne wnioski.
Jak zwykle spotykamy się na Teamsach pod stałym adresem <link https://bit.ly/33Nx9a4>https://bit.ly/33Nx9a4</link&gt; w godzinach 19:00-19:30. Będziemy rozmawiać po francusku, więc tym razem na przekąskę przygotujcie sobie croissanty ze słodkim dodatkiem, kolorowe makaroniki lub bagietki i sery.
PS Przypominamy, że możecie również sami zgłaszać tematy kawiarenki lub chęć poprowadzenia spotkania. Piszcie na <link kursy.jezykowe@lazarski.edu.pl>kursy.jezykowe@lazarski.edu.pl</link>. &nbsp;

Łazarski w czołówce Uczelni wyższych!

 

  • Wydział Prawa i Administracji zajął I miejsce w XVII Rankingu Wydziałów Prawa „Dziennika Gazeta Prawna” (2023 r.) 
  • jesteśmy liderem w kategorii edukacja biznesu w badaniu Marka Godna Zaufania, przeprowadzonym przez wydawcę miesięcznika My Company Polska oraz instytut badawczy Kantar Polska
  • jesteśmy na 4. miejscu wśród niepublicznych uczelni w Polsce wg prestiżowego rankingu Perspektyw!
  • wysoki poziom kierunku lekarskiego został powtórnie pozytywnie oceniony przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej uchwałą nr 838/2023 z dn. 18 września 2023 r.

Wyróżnienia i nagrody wiele mówią o jakości edukacji, jaką świadczymy!