Debata oxfordzka: wpływ koronawirusa

„Czy koronawirus wywiera pozytywny czy negatywny wpływ na jakość naszego życia?” – nad tą kwestią będziemy się zastanawiać podczas debaty oksfordzkiej, która odbędzie się 11 grudnia 2020 o 12.00.
plakat debata studencka poziom

Koronowirus jest obecny w naszym życiu od blisko dziewięciu miesięcy. Czy jest to moment, w którym kończy się świat taki, jaki znaliśmy do tej pory jest pytaniem, które nurtuje wszystkich. To, że zmiany są „nieubłaganie nieuchronne” może być odpowiednim zwrotem do wyrażenia powszechnego poczucia niepewności.
Zainteresowanych prosimy o przybycie i zajęcie stanowiska.
Link do debaty: <link https://bit.ly/2IDbSZj>https://bit.ly/2IDbSZj</link&gt;

Dlaczego Łazarski?

Jesteśmy ośrodkiem naukowo dydaktycznym, który umiejętnie łączy innowacyjne standardy edukacji z tradycyjnymi celami kształcenia.

Budujemy społeczność opartą na zdobywaniu wiedzy od najznakomitszych mistrzów. Grono naszych wykładowców to wybitni eksperci w dziedzinie ekonomii, polityki, lotnictwa i prawa!

  • Uczelnia Łazarskiego jest w czołówce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce: w tegorocznym rankingu Perspektyw zajęliśmy 4 miejsce wśród uczeni niepublicznych
  • mamy uprawnienia do nadawania stopnia doktora oraz doktora habilitowanego na wszystkich wydziałach
  • jesteśmy silną marką, która od ponad 30 lat z sukcesem konkuruje na polskim rynku szkolnictwa wyższego wyznaczając trendy profesjonalnej edukacji 

Studiuj i ucz się od najlepszych!

Łazarski w czołówce Uczelni wyższych!

  • Wydział Prawa i Administracji zajął I miejsce w XVII Rankingu Wydziałów Prawa „Dziennika Gazeta Prawna” (2023 r.) 
  • jesteśmy liderem w kategorii edukacja biznesu w badaniu Marka Godna Zaufania, przeprowadzonym przez wydawcę miesięcznika My Company Polska oraz instytut badawczy Kantar Polska
  • jesteśmy na 4. miejscu wśród niepublicznych uczelni w Polsce wg prestiżowego rankingu Perspektyw!
  • wysoki poziom kierunku lekarskiego został powtórnie pozytywnie oceniony przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej uchwałą nr 838/2023 z dn. 18 września 2023 r.

Wyróżnienia i nagrody wiele mówią o jakości edukacji, jaką świadczymy!