Nowości w ofercie Centrum Kształcenia Podyplomowego

Nasza oferta jest nieustannie rozbudowywana, tak aby jak najlepiej odpowiadała na bieżące trendy i potrzeby rynku pracy.
1 Poznaj nasze nowosci
Na rok akademicki 2020/2021 przygotowaliśmy interesujące nowości:
  • Prawo i zarządzanie w sektorze dóbr luksusowych
  • Home staging i aranżacja wnętrz – nowy wymiar sprzedaży nieruchomości - kierunek można studiować w trybie stacjonarnym, jak i zrealizować w 100% zdalnie
  • Manager Industry 4.0
  • Compliance Officer 

Zachęcamy do skorzystania z naszej promocji „First Minute” i podjęcia decyzji o dalszym kształceniu do końca czerwca 2020 r. Przy zapisie na studia do 30 czerwca 2020 r. przysługuje 10% zniżki w czesnym. Regulamin promocji dostępny jest TUTAJ.

Rekrutacja trwa do 30 września lub do wyczerpania limitu miejsc na poszczególnych studiach. Zajęcia z reguły rozpoczynają się w październiku, a zjazdy odbywają się średnio dwa razy w miesiącu, w soboty i niedziele. W roku akademickim 2020/2021 część zajęć odbędzie się w formule zdalnej. 

Więcej informacji o poszczególnych programach znaleźć można TUTAJ. Zapisów można dokonać za pośrednictwem formularza, który dostępny jest TUTAJ.

W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Rekrutacji, tel.: 22 54 35 322, e-mail: ckp@lazarski.edu.pl.

Łazarski w czołówce Uczelni wyższych!

  • Wydział Prawa i Administracji zajął I miejsce w XVII Rankingu Wydziałów Prawa „Dziennika Gazeta Prawna” (2023 r.) 
  • jesteśmy liderem w kategorii edukacja biznesu w badaniu Marka Godna Zaufania, przeprowadzonym przez wydawcę miesięcznika My Company Polska oraz instytut badawczy Kantar Polska
  • jesteśmy na 4. miejscu wśród niepublicznych uczelni w Polsce wg prestiżowego rankingu Perspektyw!
  • wysoki poziom kierunku lekarskiego został powtórnie pozytywnie oceniony przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej uchwałą nr 838/2023 z dn. 18 września 2023 r.

Wyróżnienia i nagrody wiele mówią o jakości edukacji, którą oferujemy!