Wydział Prawa i Administracji UŁa najlepszy w Polsce!

WPiA Uczelni Łazarskiego zajął I miejsce wśród uczelni niepublicznych w XII Rankingu Wydziałów Prawa, przygotowanym przez „Dziennik Gazetę Prawną”. Tym samym potwierdził silną pozycję lidera z poprzednich lat.
shutterstock 164503736

Wydział Prawa i Administracji Uczelni Łazarskiego już po raz dziesiąty stanął na najwyższym stopniu podium w dwunastoletniej historii rankingu. Utrzymanie pozycji lidera to wynik konsekwentnej strategii rozwoju Wydziału.
Nasza uczelnia zajęła 6. pozycję w klasyfikacji uwzględniającej wszystkie uczelnie publiczne i niepubliczne. Tym samym w ogólnym zestawieniu Uczelnia Łazarskiego wyprzedziła aż 10 uczelni publicznych oraz 13 niepublicznych. 
Renomę Wydziałowi przyniosły prowadzone przez lata innowacyjne badania, znakomita kadra naukowa i wprowadzanie do programu nowoczesnych specjalizacji, pożądanych wśród pracodawców i dostosowanych do potrzeb współczesnego rynku, takich jak: prawo lotnicze, prawo nowych technologii, prawo korporacyjne, prawo medyczne.
Wydziały prawa poddawane były ocenie w czterech kategoriach:
<ul><li>kadra,</li><li>jakość i warunki kształcenia,</li><li>wymogi stawiane studentom i jakość absolwentów,</li><li>zdawalność na aplikację absolwentów.</li></ul>
Więcej szczegółów na temat rankingu na stronie <link http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/1136795,xii-ranking-wydzialow-pra… Gazety Prawnej</link>.&nbsp;<br />Autorem zdjęć jest W. Górski, Dziennik Gazeta Prawna.

Łazarski w czołówce Uczelni wyższych!

  • Wydział Prawa i Administracji zajął I miejsce w XVII Rankingu Wydziałów Prawa „Dziennika Gazeta Prawna” (2023 r.) 
  • jesteśmy liderem w kategorii edukacja biznesu w badaniu Marka Godna Zaufania, przeprowadzonym przez wydawcę miesięcznika My Company Polska oraz instytut badawczy Kantar Polska
  • jesteśmy na 4. miejscu wśród niepublicznych uczelni w Polsce wg prestiżowego rankingu Perspektyw!
  • wysoki poziom kierunku lekarskiego został powtórnie pozytywnie oceniony przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej uchwałą nr 838/2023 z dn. 18 września 2023 r.

Wyróżnienia i nagrody wiele mówią o jakości edukacji, którą oferujemy!