Daj swoim ubraniom drugie życie – przyłącz się do akcji fundacji Family for Family.

Ile razy otwierając szafę zastanawialiście się co zrobić z rzeczami, których od dawna nie nosicie? Jeśli są zniszczone, można je po prostu wyrzucić. Co jednak zrobić, gdy są to dobre rzeczy, z których ktoś inny mógłby skorzystać?
wiosenne news

Aby mieć pewność, że Wasza pomoc trafi we właściwe ręce i zaspokoi czyjeś realne potrzeby, zgłoście się do stoiska <link http://fffpoland.org/pl/>Family for Family</link>, które będzie otwarte na naszej uczelni w terminie 3-5 kwietnia. <br /> <br /> Wolontariusze fundacji będą zachęcać do wsparcia i opowiadać o pracy fundacji. Rzeczy, które przyniesiecie będą zbierane, a następnie trafią do konkretnych nastolatków będących podopiecznymi Family for Family.
Aby dołączyć do akcji wystarczy kilka prostych kroków:<br /> <br /> <span class="4n-j">1. Przejrzyj rzecz</span>&nbsp;i spakuj te, których nie używasz. Pamiętaj, aby rzeczy były czyste oraz takie, że nastolatek, który je otrzyma może swobodnie z nich korzystać. <br /> <span class="textexposedshow">2. Wypełnij formularz i dołącz go do paczki. Dzięki podaniu kontaktu otrzymasz informację komu pomogłeś. </span><br /> 3. W dniach 3-5 kwietnia przynieś paczkę na uczelnię. <br />4. Jeśli będziesz chciał na stałe pomagać w Family for Family zgłoś to przedstawicielowi Fundacji. <br /> <br />Fundacja dopasowuje na dłuższy czas konkretną osobę potrzebującą (mającą mniej niż 16 lat) do osoby, która może jej pomóc. Taka długoterminowa relacja jeden na jeden, to prosty sposób na przekazywanie dobrej jakości używanych ubrań, butów, zabawek, a czasami elektroniki.<br /> <br /> Więcej informacji na temat programu oraz akcji udzielą przedstawiciele fundacji obecni na naszej uczelni. Punkt informacyjny znajdujący się w auli 58 w sektorze E będzie czynny w dniach 3-5 kwietnia (11.00-15.00).
Dołączcie do wydarzenia: <link https://www.facebook.com/events/1857755084499845/>https://www.facebook…;

Łazarski w czołówce Uczelni wyższych!

  • Wydział Prawa i Administracji zajął I miejsce w XVIII Rankingu "Dziennik Gazeta Prawna” (2024 r.)
  • Wydział Prawa i Administracji jest także na 1. miejscu wg XIII rankingu dziennika Rzeczpospolita (2024 r.)
  • jesteśmy w pierwszej czwórce w prestiżowym rankingu magazynu Perspektywy 
  • wysoki poziom kierunku lekarskiego został powtórnie pozytywnie oceniony przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej uchwałą nr 838/2023 z dn. 18 września 2023 r.

Cieszymy się, że nasze starania są doceniane!