Zapisy do Poradni Prawnej trwają!

Poradnia Prawna działająca na naszej uczelni znowu poszukuje studentów chętnych do zdobywania doświadczenia i pozyskiwania dodatkowych umiejętności na realnych kazusach, które przynoszą Klienci poradni.
mlotek1

W poradni uczymy nie tylko sporządzania opinii prawnych ale również z jak przygotować pismo procesowe. Od tego roku akademickiego będą miały miejsce także nowe zajęcia m.in.  „Mediacje i negocjacje” – prowadzone przez adw. Przemysława Buczkowskiego oraz „Symulacja rozprawy procesowej”, – nad którymi będzie czuwała adw. dr Magdalena Głogowska.
Zapisy do Poradni ruszają w dniu 16 października. Procedura przyjęcia do Poradni jest dwuetapowa.
Najpierw należy wysłać swoje CV oraz list motywacyjny na &nbsp;adres&nbsp;<link e.milan@lazarski.edu.pl>e.milan@lazarski.edu.pl</link>. Na maile czekamy do 16 października. Następnie wybrane osoby zostaną zaproszone na rozmowę kwalifikacyjna o tematyce ogólnej, w dniach 18-19 października, w godzinach 17.00 - 20.00.

Łazarski w czołówce Uczelni wyższych!

 

  • Wydział Prawa i Administracji zajął I miejsce w XVII Rankingu Wydziałów Prawa „Dziennika Gazeta Prawna” (2023 r.) 
  • jesteśmy liderem w kategorii edukacja biznesu w badaniu Marka Godna Zaufania, przeprowadzonym przez wydawcę miesięcznika My Company Polska oraz instytut badawczy Kantar Polska
  • jesteśmy na 4. miejscu wśród niepublicznych uczelni w Polsce wg prestiżowego rankingu Perspektyw!
  • wysoki poziom kierunku lekarskiego został powtórnie pozytywnie oceniony przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej uchwałą nr 838/2023 z dn. 18 września 2023 r.

Wyróżnienia i nagrody wiele mówią o jakości edukacji, jaką świadczymy!