Wybierz najlepszego studenta w konkursie INTERSTUDENT 2014

Studentki Uczelni Łazarskiego: Daryna Brazhnyk i Mayia Samuilik zostały nominowane w konkursie INTERSTUDENT 2014, w którym będą walczyły o tytuł najlepszego zagranicznego studenta w Polsce. Głosowanie trwa do północy 15 stycznia. Liczymy na Twój głos!
interstudent

Do północy 15 stycznia możesz zagłosować w&nbsp;<link http://www.studyinpoland.pl/interstudent/ _blank>konkursie INTERSTUDENT 2014</link>, który wyłoni najlepszych zagranicznych studentów kształcących się w polskich uczelniach. Wśród&nbsp;<link http://studyinpoland.pl/interstudent/voting/main.php?language=en _blank>nominowanych</link>&nbsp;znalazły się dwie studentki Uczelni Łazarskiego: Daryna Brazhnyk i Mayia Samuilik.
Daryna Brazhnyk&nbsp;jest absolwentką studiów Business Economics, zgłoszona przez prof. nadzw. dr. hab. Wojciecha Bieńkowskiego. Otrzymała nagrodę za wybitne osiągnięcia naukowe w roku akademickim 2011/2012. Zajęła II miejsce w międzynarodowym konkursie na najlepszą pracę badawczą &quot;New Economic Talent 2014&quot;. Otrzymała Dyplom Rektora za ukończenie studiów BA in Business Economics ze średnią powyżej 5,0.
Mayia Samuilik&nbsp;jest absolwentką studiów Business Economics, zgłoszona przez prof. nadzw. dr. hab. Wojciecha Bieńkowskiego. Została finalistką konkursu na najlepsze prace licencjackie w dziedzinie ekonomii, organizowanego przez The International Atlantic Economic Society w USA. Autorka artykułu &quot;The link between the exchange rate regimes and the probability of the banking, currency and debt crisis occurrence&quot;, opublikowanego w Atlantic Economic Journal. Otrzymała złoty medal w konkursie Academic Excellence. Mówi w kilku językach: rosyjskim, białoruskim, angielskim, polskim i hiszpańskim. Wolontariuszka i organizatorka imprez charytatywnych i studenckich.
Jeśli chcecie poznać wszystkich zgłoszonych przez Uczelnię Łazarskiego studentów zajrzyjcie&nbsp;<link http://www.lazarski.pl/aktualnosci/art,1691,nasi-studenci-walcza-o-tytu… _blank>tutaj</link>.
<link http://www.studyinpoland.pl/interstudent/ _blank>INTERSTUDENT</link>&nbsp;to konkurs na najlepszego studenta zagranicznego w Polsce 2014. Warunkiem udziału w konkursie jest aktywność w lokalnym środowisku studenckim - kulturalna, społeczna, ekologiczna, sportowa, działania na rzecz wielokulturowości oraz dobre wyniki w nauce, czy też udział w ciekawych projektach badawczych. Konkurs organizuje&nbsp;<link http://www.perspektywy.org/ _blank>Fundacja Edukacyjna Perspektywy</link>&nbsp;w ramach programu&nbsp;<link http://www.studyinpoland.pl/en/ _blank>&quot;Study in Poland&quot;</link>. W 2014 roku organizowana jest piąta edycja konkursu.
Zwycięzców poznamy 22 stycznia 2015 r., podczas konferencji &quot;Studenci zagraniczni w Polsce 2015&quot; w Lublinie.
Dodatkowe informacje:
Anna Wdowińska-Sawicka,&nbsp;<link a.wdowinska@perspektywy.pl>a.wdowinska@perspektywy.pl</link>
<link http://studyinpoland.pl/interstudent/voting/main.php?language=en _blank>Liczymy na Twój głos!</link>

Dlaczego Łazarski?

Jesteśmy ośrodkiem naukowo dydaktycznym, który umiejętnie łączy innowacyjne standardy edukacji z tradycyjnymi celami kształcenia.

Budujemy społeczność opartą na zdobywaniu wiedzy od najznakomitszych mistrzów. Grono naszych wykładowców to wybitni eksperci w dziedzinie ekonomii, polityki, lotnictwa i prawa!

  • Uczelnia Łazarskiego jest w czołówce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce: w tegorocznym rankingu Perspektyw zajęliśmy 4 miejsce wśród uczeni niepublicznych
  • mamy uprawnienia do nadawania stopnia doktora oraz doktora habilitowanego na wszystkich wydziałach
  • jesteśmy silną marką, która od ponad 30 lat z sukcesem konkuruje na polskim rynku szkolnictwa wyższego wyznaczając trendy profesjonalnej edukacji 

Studiuj i ucz się od najlepszych!

Łazarski w czołówce Uczelni wyższych!

  • Wydział Prawa i Administracji zajął I miejsce w XVII Rankingu Wydziałów Prawa „Dziennika Gazeta Prawna” (2023 r.) 
  • jesteśmy liderem w kategorii edukacja biznesu w badaniu Marka Godna Zaufania, przeprowadzonym przez wydawcę miesięcznika My Company Polska oraz instytut badawczy Kantar Polska
  • jesteśmy na 4. miejscu wśród niepublicznych uczelni w Polsce wg prestiżowego rankingu Perspektyw!
  • wysoki poziom kierunku lekarskiego został powtórnie pozytywnie oceniony przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej uchwałą nr 838/2023 z dn. 18 września 2023 r.

Wyróżnienia i nagrody wiele mówią o jakości edukacji, jaką świadczymy!