Łazarski partnerem konferencji Toastmasters Leadership Institute

W dniach 24-25 stycznia na terenie uczelni, zaproszeni goście z całej Polski, jak i z zagranicy, będą doskonalić umiejętności komunikacyjne i przywódcze, otrzymają potężną dawkę inspiracji oraz wymienią się doświadczeniami.
toastmasters

Uczelnia Łazarskiego została partnerem ogólnopolskiej konferencji&nbsp;<link http://tli.toastmasters.org.pl/2015-01/ _blank>Toastmasters Leadership Institute</link>. Konferencja odbędzie się w dniach 24-25 stycznia na terenie uczelni, gdzie zaproszeni goście z całej Polski, jak i z zagranicy, będą doskonalić umiejętności komunikacyjne i przywódcze.
<link http://tli.toastmasters.org.pl/2015-01/ _blank>Toastmasters Leadership Institute</link>&nbsp;to dwa dni wypełnione nauką, wykładami, zabawą i integracją. Podczas TLI członkowie klubów z całej Polski oraz zagraniczni goście uczą się, wymieniają doświadczeniami oraz otrzymują potężną dawkę inspiracji. Organizatorzy spodziewają się ok. 300 gości z całej Polski, jak i z zagranicy: menadżerów, przedsiębiorców, specjalistów z sektora prywatnego i państwowego, jak i organizacji pozarządowych. To najbardziej aktywni spośród członków Toastmasters w Polsce.
<link http://www.toastmasters.org/ _blank>Toastmasters International</link>&nbsp;to międzynarodowa organizacja non-profit. Działa w ponad 100 krajach i zrzesza ponad 300 tysięcy członków na świecie. Poprzez kluby Toastmasters członkowie doskonalą umiejętności komunikacyjne i przywódcze. W Polsce organizacja jest aktywna od ponad 20 lat. Poprzez kluby integruje osoby otwarte na rozwój.
Rozwijamy się razem!

Łazarski w czołówce Uczelni wyższych!

  • Wydział Prawa i Administracji zajął I miejsce w XVII Rankingu Wydziałów Prawa „Dziennika Gazeta Prawna” (2023 r.) 
  • jesteśmy liderem w kategorii edukacja biznesu w badaniu Marka Godna Zaufania, przeprowadzonym przez wydawcę miesięcznika My Company Polska oraz instytut badawczy Kantar Polska
  • jesteśmy na 4. miejscu wśród niepublicznych uczelni w Polsce wg prestiżowego rankingu Perspektyw!
  • wysoki poziom kierunku lekarskiego został powtórnie pozytywnie oceniony przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej uchwałą nr 838/2023 z dn. 18 września 2023 r.

Wyróżnienia i nagrody wiele mówią o jakości edukacji, którą oferujemy!