Zapraszamy na VI Konwent Prawa Pracy - 17 lutego

Organizatorem konferencji jest Wolters Kluwer, a nasza uczelnia została partnerem medialnym wydarzenia.
konwent prawa pracy2

W VI edycji&nbsp;<link http://www.konferencja.abc.com.pl/konwentprawapracy/ _blank>Konwentu Prawa Pracy</link>&nbsp;organizatorzy przedstawią i wyjaśnią najnowsze zmiany w prawie pracy, z naciskiem na praktyczne rozwiązania problemów oraz doradzą jak je zastosować w firmach uczestników.
Do udziału w konferencji zaproszono praktyków, pracowników Państwowej Inspekcji Pracy i prawników specjalizujących się w zakresie prawa pracy, którzy skupią się na praktycznych rozwiązaniach problemów z jakimi pracodawcy i kadrowcy stykają się w codziennej pracy.
W programie m.in.
<ul><li>nowe zasady dotyczące używania samochodów służbowych obowiązujące od 1 stycznia 2015r.</li><li>zmiany we wstępnych badaniach lekarskich pracowników od 1 kwietnia 2015r.</li><li>wchodzące w życie w 2015 roku zmiany zasad ustalania podstawy wymiaru zasiłków z ubezpieczenia chorobowego przysługujących ubezpieczonym niebędącym pracownikami</li><li>wprowadzenie od 2015r. oskładkowania przychodów członków rad nadzorczych</li><li>zwolnienie od 2015r. płatników składek z obowiązku przekazywania niektórych informacji do ZUS</li><li>w jaki sposób wprowadzić zakaz konkurencji</li><li>jakie obowiązki, korzyści i uprawnienia wiążą się z zatrudnianiem pracowników niepełnosprawnych&nbsp;</li></ul>
Stoliki eksperckie<br />Przez cały czas trwania konferencji do dyspozycji uczestników będą eksperci&nbsp;<link http://www.produkty.abc.com.pl/prawo-pracy/centrum-pomocy-profesjonalis… _blank>Doradztwa Kadrowego - Centrum Pomocy Profesjonalisty</link>, którzy podczas dyżurów przy stolikach eksperckich rozwiążą problemy kadrowe z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.
Każdy uczestnik Konwentu Prawa Pracy otrzyma&nbsp;&quot;Kodeks Pracy. Przepisy&quot;.
<link http://www.konferencja.abc.com.pl/konwentprawapracy/zamowienie,s.html _blank>Tu się zarejestrujesz!</link>
Szczegółowe informacje na stronie&nbsp;<link http://www.konferencja.abc.com.pl/konwentprawapracy/ _blank>Konwentu Pracy</link>.

Łazarski w czołówce Uczelni wyższych!

 

  • Wydział Prawa i Administracji zajął I miejsce w XVII Rankingu Wydziałów Prawa „Dziennika Gazeta Prawna” (2023 r.) 
  • jesteśmy liderem w kategorii edukacja biznesu w badaniu Marka Godna Zaufania, przeprowadzonym przez wydawcę miesięcznika My Company Polska oraz instytut badawczy Kantar Polska
  • jesteśmy na 4. miejscu wśród niepublicznych uczelni w Polsce wg prestiżowego rankingu Perspektyw!
  • wysoki poziom kierunku lekarskiego został powtórnie pozytywnie oceniony przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej uchwałą nr 838/2023 z dn. 18 września 2023 r.

Wyróżnienia i nagrody wiele mówią o jakości edukacji, jaką świadczymy!