Skip to main content

Powrót poziom wyżejKontakt

Dziekanat - Obsługa studentów

dziekanat.pia@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 311/312
fax. (+48) 22 54 35 310
sektor A, parter, pokój 24

Dziekan WPiA

Anna Konert

a.konert@lazarski.edu.pl
kontakt przez Biuro Dziekana
sektor A, parter, pokój 24

Prodziekan Wydziału Prawa i Administracji ds. naukowych i współpracy międzynarodowej

Dominika Harasimiuk

dominika.harasimiuk@lazarski.pl
tel. (+48) 22 54 35 314
sektor A, parter, pokój 15

Prodziekan Wydziału Prawa i Administracji ds. jakości kształcenia

Ewa Jasiuk

e.jasiuk@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 303
sektor A, parter, pokój 15

Prodziekan Wydziału Prawa i Administracji ds. dydaktycznych

Jacek Kośla

j.kosla@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 317
sektor A, parter, pokój 15

Konsultant ds. badań naukowych i organizacyjnych

Wioletta Dzwonkiewicz

w.dzwonkiewicz@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 314
sektor A, parter, pokój 24

Konsultant ds. badań naukowych i organizacyjnych

Dorota Kacprzak

d.kacprzak@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 309
sektor A, parter, pokój 24

Dyrektor Dziekanatu WPiA oraz WEiZ

Małgorzata Kruk

m.kruk@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 313
sektor A, parter, pokój 24

/fileadmin/user_upload/_processed_/d/3/csm_shutterstock_1350699089_ab46f863be.jpg
/fileadmin/user_upload/_processed_/1/9/csm_shutterstock_379945396_1d75fc0d78.jpg
/fileadmin/user_upload/_processed_/6/3/csm__P7A4566_23593e87f6.jpg
/fileadmin/user_upload/_processed_/3/f/csm_1_reklama_elastyczna_1200x628_41eb36c9ee.jpg
/fileadmin/user_upload/_processed_/3/5/csm_drozdz_mateusz_zdjecie_93b7f21539.jpg
/fileadmin/user_upload/_processed_/1/c/csm_csm_BKuzniacki_-_photo_3aaaf134a5_1297738b25.jpg