Skip to main content

Powrót poziom wyżejKontakt

Sekretariat Wydziału

sekretariat.eiz@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 326
sektor A, parter, pokój 11

dziekanat.eiz@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 320
sektor A, parter, pokój 11

Dziekan Wydziału Ekonomii i Zarządzania

Martin Dahl

m.dahl@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 305
sektor A, parter, pokój 13

Prodziekan Wydziału Ekonomii i Zarządzania ds. naukowych i operacyjnych, Dyrektor Programu Stosunki Międzynarodowe - studia polskojęzyczne

Adrian Chojan

adrian.chojan@lazarski.pl
tel. (+48) 22 54 35 327
sektor A, parter, pokój 13

Prodziekan Wydziału Ekonomii i Zarządzania ds. studiów walidowanych, Dyrektor Programu International Relations - studia anglojęzyczne

Krzysztof Łazarski

k.lazarski@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 556
sektor F, VI piętro, pokój 602

Dyrektor Programu Economics - studia anglojęzyczne

Krzysztof Beck

krzysztof.beck@lazarski.pl
sektor F, VI piętro, pokój 608

Dyrektor Programu Managment - studia anglojęzyczne

Karol Jene

k.jene@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 362
sektor A, parter, pokój 11

Dyrektor Programów Zarządzanie oraz Finanse i Rachunkowość - studia polskojęzyczne

Katarzyna Marton-Gadoś

k.marton-gados@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 362
sektor A, parter, pokój 13

Dyrektor Programu Ekonomia - studia polskojęzyczne

Zbysław Ziemacki

zbyslaw.ziemacki@lazarski.pl
tel. (+48) 22 54 35 327
sektor A, parter, pokój 13

Pełnomocnik Dziekana ds. naukowych

Ewelina Florczak

ewelina.florczak@gmail.com
tel. (+48) 22 54 35 362
sektor A, parter, pokój 11

Dyrektor Dziekanatu WPiA oraz WEiZ

Małgorzata Kruk

m.kruk@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 313
sektor A, parter, pokój 24

/fileadmin/user_upload/_processed_/3/f/csm_1_reklama_elastyczna_1200x628_41eb36c9ee.jpg
/fileadmin/user_upload/_processed_/b/6/csm_samo_foto_www_a74575f05b.jpg
/fileadmin/user_upload/_processed_/b/6/csm_samo_foto_www_a74575f05b.jpg
/fileadmin/user_upload/_processed_/2/0/csm_shutterstock_478732903_39de70975a.jpg
/fileadmin/user_upload/_processed_/d/1/csm_mfinansow_e1c995cb97.jpg
/fileadmin/user_upload/_processed_/0/3/csm_shutterstock_275383013_0612498ab0.jpg