mgr Agnieszka Sycińska

Dyrektor Studium Języków Obcych

mgr Agnieszka Sycińska
tel.: +48 22 54 35 370
e-mail: a.sycinska@lazarski.edu.pl

 

Zastępcy

mgr Anna Banyś - Zastępca Dyrektora ds. języka angielskiego

tel.: +48 22 54 35 370

mgr Ewa Wieczorek-Łysenko - Zastępca Dyrektora ds. języka rosyjskiego, niemieckiego i francuskiego

Dyżury

Dyżury Dyrektora SJO
semestr wiosenny 2020/2021

mgr Agnieszka Sycińska: środy 13:00 - 14:00, SKYPE, ID: agnieszka.sycinska@outlook.com. Można też umówić się na inny kontakt pisząc na adres a.sycinska@lazarski.edu.pl

 

Dyżury Zastępców Dyrektora SJO
semestr wiosenny 2020/2021

  • mgr Anna Banyś: piątki 9:00-10:00 MS Teams, soboty zjazdy ekonomii 12:30 - 13:30.

  • mgr Ewa Wieczorek-Łysenko: środy 10:00 – 11:00 MS Teams. Można umówić się też na inny termin mejlowo ewa.wieczorek-lysenko@lazarski.pl.

 

 

Zespół języków romańskich, niemieckiego i rosyjskiego

Przewodnicząca: mgr Ewa Wieczorek-Łysenko, ewa.wieczorek-lysenko[at]lazarski.pl 

Skład zespołu:

język niemiecki:

  • mgr Izabella Augustyniak
  • mgr Lidia Brandmiller-Witowska
  • mgr Torben Germer 
  • mgr Maria Góralska, maria.goralska[at]lazarski.pl 
  • mgr Barbara Polkowska, barbara.polkowska[at]lazarski.pl 
  • mgr Anna Sydoruk, anna.sydoruk[at]lazarski.pl

język francuski:

  • mgr Barbara Brzozowska, barbara.brzozowska[at]lazarski.pl
  • mgr Dorota Matałowska
  • mgr Dorota Rucińska-Łuczyna, dorota.rucinska-luczyna[at]lazarski.pl 
  • mgr Edyta Wietecha

język rosyjski:

  • mgr Angelina Ignatjeva
  • dr Elwira Stefańska
  • lic. Victoria Syvachuk
  • mgr Ewa Wieczorek-Łysenko, ewa.wieczorek-lysenko[at]lazarski.pl 

 

 

Zespół języka angielskiego

Przewodnicząca: mgr Anna Banyś, anna.banys@lazarski.pl

Skład zespołu: 

  • mgr Grzegorz Butrym, grzegorz.butrym[at]lazarski.pl
  • mgr Marek Cabaj, marek.cabaj[at]lazarski.pl   
  • mgr Przemysław Cygan, przemyslaw.cygan@lazarski.pl
  • mgr Peter Gee, peter.gee[at]lazarski.pl
  • mgr Grzegorz Januszko, grzegorz.januszko[at]lazarski.pl
  • mgr Joanna Jeleńska
  • mgr Katarzyna Konarowska, katarzyna.konarowska[at]lazarski.pl
  • mgr Jacek Korzeniowski,jacek.korzeniowski[at]lazarski.pl
  • mgr Agnieszka Kuczmarska, agnieszka.kuczmarska[at]lazarski.pl
  • mgr Urszula Leszczyńska, urszula.leszczynska[at]lazarski.pl 
  • mgr Agnieszka Lewandowska, agnieszka.lewandowska[at]lazarski.pl
  • mgr Jolanta Łazarska, jolanta.lazarska[at]lazarski.pl 
  • mgr Julia Madej, julia.madej[at]lazarski.edu.pl
  • mgr Ewa Malesa, ewa.malesa[at]lazarski.pl
  • mgr Tomasz Pracki, tomasz.pracki[at]lazarski.pl 
  • mgr Zofia Rabińska, zofia.rabinska[at]lazarski.pl 
  • mgr Marcin Siemiątkowski, marcin.siemiatkowski[at]lazarski.pl
  • lic. Victoria Syvachuk
  • mgr Agnieszka Święcicka
  • dr Urszula Swoboda-Rydz, urszula.swoboda-rydz[at]lazarski.pl
  • mgr Małgorzata Topolewska, malgorzata.topolewska[at]lazarski.pl 
  • mgr Olga Węgrowska, olga.wegrowska[at]lazarski.pl 
  • mgr Joanna Zientek, joanna.zientek[at]lazarski.pl

Zespół języka polskiego

Dyrektor Centrum Nauczania Języka i Kultury Polskiej: mgr Elżbieta Jurczak
e-mail: e.jurczak@lazarski.edu.pl

dyżur: online środa 9:00 – 10:00, SKYPE e.jurczak@lazarski.edu.pl.

Skład zespołu: 

  • mgr Aneta Gmyz-Sasim, aneta.gmyz-sasim[at]lazarski.pl 
  • mgr Justyna Górska,  justyna.gorska[at]lazarski.pl
  • mgr Anna Luboch-Łebek, a.luboch[at]lazarski.edu.pl
  • mgr Agnieszka Maciejewska, agnieszka.maciejewska[at]lazarski.pl
  • mgr Magdalena Mieczkowska, m.mieczkowska[at]lazarski.edu.pl
  • mgr Paulina Nowoszewska-Rusnak, paulina.nowoszewska-rusnak[at]lazarski.pl
  • mgr Paulina Oczko, paulina.oczko[at]lazarski.pl
  • mgr Małgorzata Sas, malgorzata.sas[at]lazarski.pl 
  • mgr Marta Stępińska, marta.stepinska[at]lazarski.pl
  • mgr Jolanta Sokół
  • mgr Joanna Wieczorek, joanna.wieczorek[at]lazarski.pl

Zespół Administracji SJO:

mgr Hanna Małkiewicz - e-mail: h.malkiewicz@lazarski.edu.pl
Edyta Wyrzykowska - e-mail: e.wyrzykowska@lazarski.edu.pl
mgr Karolina Wierzbowska - e-mail: k.wierzbowska@lazarski.edu.pl