Na stronach internetowych Uczelni Łazarskiego stosowane są pliki "cookies" zgodnie z Polityką prywatności.

Skip to main content

Powrót poziom wyżejSamorząd studencki

Samorząd studencki

Samorząd Studencki, zgodnie z art. 202.1 Ustawy o szkolnictwie wyższym tworzą studenci studiów pierwszego i drugiego stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich prowadzonych przez Uczelnię i jest on wyłącznym reprezentantem ogółu studentów.

Głównym zadaniem Samorządu jest aktywizacja studentów poprzez działalność, podejmowane inicjatywy i przedsięwzięcia. Ogromną rolę odgrywa realizacja pasji, samorozwój. Nadrzędnym celem analitycznej działalności Samorządu jest stała pomoc i dbanie o dobro wszystkich studentów naszej uczelni.

W roku akademickim 2017/2018 studentów Uczelni Łazarskiego reprezentuje Samorząd Studencki w składzie:

  • przewodniczący – Jan Moskal,
  • wiceprzewodniczący – Aleksandra Detyniecka,
  • sekretarz Zarządu – Barbara Dąbrowa,
  • skarbnik Zarządu – Agnieszka Kowalczyk.

Jesteśmy otwarci na wszelkie inicjatywy. Chętnie korzystamy z rad i pomocy. Działalność w Samorządzie Studentów Uczelni Łazarskiego to niepowtarzalna okazja do rozwoju pasji i zainteresowań, a także szansa zdobycia doświadczenia i nabycia praktycznych umiejętności, które są dziś tak bardzo pożądane przez pracodawców.

Jeżeli chcesz w czasie studiów aktywnie spędzić czas, czynnie brać udział w życiu uczelni, zdobyć doświadczenie, które pomoże Ci w przyszłości - zgłoś się!

Kontakt z nami:

Jan Moskal
Przewodniczący Samorządu Studentów Uczelni Łazarskiego
e-mail: jan.moskal@lazarski.pl

Aleksandra Detyniecka
V-ce Przewodniczący Samorządu Studentów Uczelni Łazarskiego
e-mail: aleksandra.detyniecka@lazarski.pl

Agnieszka Kowalczyk
Członek Zarządu ds. finansowych
e-mail: agnieszka.kowalczyk@lazarski.pl

Barbara Dąbrowa
Sekretarz Samorządu Studentów Uczelni Łazarskiego
e-mail: barbara.dąbrowa00@gmail.com

Levan Asanidze
asanidzelevan@gmail.com

Joanna Kanabus
joanna.kanabus@lazarski.pl

Maciej Klich
maciej.klich@lazarski.pl

Karolina Mamcarz
karolina.mamcarz@lazarski.pl

Kacper Rypulak
rypulak@gmail.com

Łukasz Szach
lukasz.szach@lazarski.pl

Michał Wilk
michal.wilk@lazarski.pl

 

Dołącz do nas na Facebooku!

Pliki do pobrania: