Publikacja: | Aktualności / Centrum prasowe / Centrum logistyki i innowacji / Wykładowcy /

29 września 2015 na antenie Programu Czwartego Polskiego Radia gościła prof. Aleksandra Laskowska-Rutkowska, która wyjaśniała, czym właściwie jest logistyka i jakie są perspektywy pracy w tej branży.

prof Aleksandra Laskowska-Rutkowska

Prof. Aleksandra Laskowska-Rutkowska przekonywała, że logistyka to kierunek łączący umiejętności matematyczno-logiczne, strategicznego planowania i kompetencji miękkich, dlatego zarówno humaniści, jak i umysły ścisłe odnajdą się na studiach.

Perspektywy zatrudnienia w najbliższych latach, głównie ze względu na rozwój rynków międzynarodowych, są bardzo obiecujące.

Zapraszamy do odsłuchu całej audycji dostepnej TUTAJ, aby dowiedzieć się więcej o charakterze studiów oraz najnowszych innowacjach logistycznych wspomnianych przez Panią Profesor.

Prof. Aleksandra Laskowska-Rutkowska, ekspert z obszaru logistyki i innowacji, jest wykładowcą Uczelni Łazarskiego oraz dyrektorem Centrum Logistyki i Innowacji Uczelni Łazarskiego, które prowadzi badania i propaguje efektywne rozwiązani w obszarze logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw z uwzględnieniem innowacji.