Skip to main content

Powrót poziom wyżejMieszkania

Prowadzimy własną bazę wynajmu mieszkań, które znajdują się w niedalekiej odległości od kampusu Uczelni Łazarskiego. Najdogodniejsza lokalizacja to warszawski Mokotów lub usytuowanie w pobliżu stacji metra (zarówno przy pierwszej, jak i drugiej linii metra) - tak najszybciej dotrzesz na zajęcia.

Jeśli chcesz skorzystać z naszej pomocy przy znalezieniu mieszkania, zapoznaj się z poniższymi zasadami:

  • W dniu przyjazdu musisz mieć wymienione pieniądze na pokrycie kosztów zakwaterowania (pierwszy miesiąc czynszu, kaucję oraz ewentualną prowizję dla Agencji: ok. 25% miesięcznego czynszu).
  • W dniu przyjazdu wraz z opiekunem z Uczelni oraz Agentem z Agencji Nieruchomości udajesz się do zaakceptowanego przez siebie mieszkania lub oglądasz inne oferty zaproponowane przez Agenta, podpisujesz przygotowaną umowę w języku polskim (i angielskim), protokół zdawczo-odbiorczy, płacisz kaucję równą jednomiesięcznemu czynszowi oraz pierwszy czynsz gotówką oraz kwitujesz odbiór kluczy.
  • W dniu przyjazdu i do czasu znalezienia mieszkania zapewniamy Ci zakwaterowanie w hotelu/hostelu w pobliżu Uczelni.
  • Pamiętaj -po wynajęciu mieszkania stosuj się do warunków umowy, płać co miesiąc ustalony czynsz, rozliczaj się za media, użytkuj mieszkanie zgodnie z jego przeznaczeniem, przestrzegaj godzin ciszy nocnej. W mieszkaniu zakwaterowani mogą być wyłącznie studenci, którzy wskazani są w umowie. Dokwaterowanie lub wykwaterowanie możliwe jest tylko po uzgodnieniu z właścicielem mieszkania.
  • Jeśli starasz się o kartę pobytu, po podpisaniu umowy ustal z właścicielem załatwienie meldunku czasowego (3-miesięcznego). 
  • Jeżeli nie będziesz przestrzegać warunków umowy (zbyt głośno się zachowywać, nie płacić czynszu), właściciel zobowiązany jest do kontaktu z przedstawicielem Uczelni.
  • Wykwaterowanie następuje zgodnie z terminem umowy. Pozostaw mieszkanie posprzątane, w stanie nie gorszym niż w chwili wynajmu. Umów się z właścicielem, aby oddać klucze i podpisać protokół zdawczy. Zwrot wpłaconej przez Ciebie kaucji nastąpi po odjęciu ewentualnych szkód lub napraw, jakie nastąpiły podczas użytkowania mieszkania. Pamiętaj o uregulowaniu opłat za wszystkie media.
  • Jeśli podejmiesz decyzję o wcześniejszym wykwaterowaniu, niezwłocznie skontaktuj się z właścicielem - omówicie warunki wcześniejszego opuszczenia mieszkania, rozliczycie się za media oraz ustalicie zwrot kaucji.

Życzymy miłego pobytu w Warszawie. W razie problemów, chętnie pomożemy!

Orientacyjne ceny

Kawalerka 1600-2000 PLN
Mieszkanie dwupokojowe 2200-2800 PLN
Mieszkanie trzypokojowe 2500-3200 PLN

Tablica ogłoszeń

Tablica ogłoszeń

Zapraszamy także do zamieszczania ogłoszeń i korzystania z naszej tablicy ogłoszeń (parter, sektor C, naprzeciwko szatni):

Przydatne informacje

OBOWIĄZEK MELDUNKOWY

Wszelkie informacje o meldunkach możecie znaleźć na stronie internetowej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych.

Zniesienie obowiązku meldunkowego ma nastąpić do 1 stycznia 2018 r.

Informacje dla obcokrajowców znajdują się TUTAJ.