Skip to main content

Powrót poziom wyżejDział Marketingu i Rekrutacji

Marketing

marketing@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 513
tel. kom. (+48) 509 657 356
sektor E, parter, pokój 37

Kontakt dla mediów

Sylwia Solawa-Wrzosek

s.wrzosek@lazarski.edu.pl
tel. kom.: (+48) 509 657 356
sektor E, parter, pokój 37

Kierownik ds. Komunikacji i Usług Marketingowych

Sylwia Solawa-Wrzosek

s.wrzosek@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 359
tel. kom.: (+48) 509 657 356
sektor E, parter, pokój 37

Specjalista ds. marketingu

Magdalena Mieczkowska

m.mieczkowska@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 512
tel. kom.: (+48) 504 263 952
sektor E, parter, pokój 37

Grafik

Małgorzata Siwa

grafik@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 511
sektor E, parter, pokój 37

Koordynator ds. organizacji biura

Anna Ciabach

a.ciabach@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 513
sektor E, parter, pokój 37

Koordynator strony internetowej

Krzysztof Świderski

k.swiderski@lazarski.edu.pl
sektor C, parter, pokój 38a

Administrator strony internetowej

Karol Piotrowski

k.piotrowski@lazarski.edu.pl
sektor C, parter, pokój 38a

Rekrutacja studentów polskich

rekrutacja@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 555
tel. (+48) 22 54 35 501
tel. (+48) 22 54 35 502
tel. (+48) 22 54 35 505
sektor E, parter, pokój 39

Rekrutacja studentów zagranicznych

recruitment@lazarski.edu.pl
tel. +48 22 54 35 368
sektor: F, parter, pokój: 63a

Kontakt dla agencji

Justyna Murawska

j.murawska@lazarski.edu.pl
tel. +48 22 54 35 550
sektor: E, parter, pokój: 41

Kierownik Rekrutacji i Marketingu Rekrutacyjnego

Monika Eitel

m.eitel@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 504
sektor E, parter, pokój 39

Kierownik Rekrutacji Zagranicznej

Justyna Murawska

j.murawska@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 550
sektor E, parter, pokój 41

Koordynator ds. obsługi studentów zagranicznych

Łukasz Wieczorek

l.wieczorek@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 516
sektor F, II piętro, pokój 236

Specjalista ds. rekrutacji

Anna Kuska

a.kuska@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 502
sektor E, parter, pokój 39

Specjalista ds. rekrutacji

Katarzyna Rusinowicz

k.rusinowicz@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 501
sektor E, parter, pokój 39

Konsultant ds. obsługi klienta

Vladyslav Topychkanov

v.topychkanov@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 368
sektor F, parter, pokój 63a

Konsultant ds. obsługi klienta

Anastazja Bogusz

a.bogusz@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 377
sektor F, parter, pokój 63a

Koordynator ds. zakwaterowania

Anna Luboch-Łebek

accommodation@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 515
sektor C, parter, pokój 38a