Dorota Sylwia Majewicz - Absolwentka studiów podyplomowych Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych - kadry i płace

Stały mediator przy Sądzie Okręgowym w Gdańsku i Sądzie Okręgowym w Poznaniu, adiunkt w Instytucie Anglistyki i Amerykanistyki Uniwersytetu Gdańskiego.

Studia podyplomowe pomogły mi zdobyć wiedzę z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, niezbędną w pracy mediatora. Wykłady, prowadzone przez specjalistów, uzupełnione były o cenne ćwiczenia praktyczne na podstawie kazusów rozwiązywanych i omawianych na zajęciach, a dodatkowe kazusu zadane po każdym module pozwoliły utrwalić zdobytą wiedzę i sprawdzić ją na konkretnych przykładach. Dodatkowym atutem uczelni jest przystępność zasobów bibliotecznych (w tym Serwisu Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych LEX) oraz sprawny kontakt ze studentami.

Agnieszka Ścięgosz - Absolwentka studiów podyplomowych Organizacja i zarządzanie badaniami klinicznymi (2016/17)

Studia przygotowują do rozpoczęcia kariery zawodowej w obszarze badań klinicznych na kilku płaszczyznach. Największym atutem tego kierunku jest bardzo dobrze dobrana kadra dydaktyczna, wśród której dominują praktycy (w tym osoby wywodzące się z międzynarodowych firm CRO i naukowcy-badacze), będący ludźmi z dużym doświadczeniem i pasją, którym autentycznie zależy na poszerzeniu wiedzy słuchaczy i którzy chętnie dzielą się swoim doświadczeniem. Na wyróżnienie zasługują w szczególności zajęcia z pharmacovigilance i zarządzania badaniem klinicznym jako projektem. Studia dają również unikalną możliwość nawiązania kontaktu i wymiany poglądów z osobami, które zmieniają oblicze badań klinicznych w Polsce

 

 

Daria Andrzejewska-Rudomina - Absolwentka studiów podyplomowych Organizacja i zarządzanie oświatą (2016/17)

Kierunek tych studiów podyplomowych w pełni spełnił moje oczekiwania. Studia bardzo dobrze zorganizowane o wysokim poziomie merytorycznym. Przedmioty dostosowane do potrzeb słuchaczy. Duży nacisk kładziony na ćwiczenia praktyczne, zdolność samodzielnego rozwiązywania problemów. Największą zaletą tych studiów są świetni wykładowcy, łączący wiedzę na poziomie akademickim z praktycznym doświadczeniem - nastawieni na kontakt ze słuchaczami. Bez wątpienia fachowcy w swoich dziedzinach o bardzo wysokich kompetencjach i doświadczeniu, co daje okazję do nabycia wszechstronnej wiedzy dotyczącej problematyki związanej m.in. z prawem pracy, oświatowym, finansami publicznymi, zarządzaniem w oświacie etc. Dodatkowym atutem była dobra atmosfera dzięki czemu z przyjemnością wspominam weekendy spędzone na Uczelni Łazarskiego. Szczerze polecam, jeśli ktoś myśli o startowaniu do konkursu, bądź poszerzeniu swojej wiedzy w wyżej wymienionym zakresie.

 

 

Robert Leoniak - Absolwent studiów podyplomowych Prawo ochrony środowiska (2016/17)

Polecam studia na tym kierunku. Wiedza zdobyta pozwala w pełnieniu moich obowiązków zawodowych. Wykłady prowadzone były przez profesjonalną kadrę z bogatym doświadczeniem praktycznym. Bardzo dobrze zorganizowany kontakt ze studentami przez platformę internetową, gdzie były dostępne m.in. materiały dydaktyczne oraz wszystkie informacje organizacyjne. Studia ugruntowały posiadaną wiedzę i pozwoliły zdobyć nową.

Ewelina Jasińska - Absolwentka studiów podyplomowych Prawo ochrony środowiska (2016/17)

Studia na tym kierunku pozwoliły na zdobycie i pogłębienie wiedzy w zakresie szeroko pojętej ochrony środowiska. Zajęcia były prowadzone w sposób bardzo interesujący, zachęcający do dyskusji i zadawania pytań. Wykładowcy przekazywali wiele sytuacji praktycznych z jednoczesnym wskazaniem wyroków sądowych. Zajęcia oraz współpraca z wykładowcami przebiegała w miłej atmosferze, materiały dydaktyczne były udostępniane na platformie internetowej z wyprzedzeniem. Studia pozwoliły na utwierdzenie wiedzy oraz zdobycie nowych doświadczeń zawodowych.

 

 

Małgorzata Roszkowska - Absolwentka studiów podyplomowych Prawo ochrony środowiska (2016/17)

Studia na powyższym kierunku pozwoliły mi na zdobycie i pogłębienie wiedzy z zakresu ochrony środowiska. Zajęcia były prowadzone w sposób bardzo ciekawy, wykładowcy przekazywali nam wiedzę na tematy związane z naszą pracą, co pozwoli nam na zdobycie nowych doświadczeń zawodowych.

Iwona Studzińska - Absolwentka studiów podyplomowych Architekt marki (2016/17)

Program studiów na kierunku Architekt Marki dał mi dużą dawkę wiedzy i uporządkowania sposobu pracy, którą wykonuję w firmie. Marketing nigdy nie był mi szczególnie bliski, ale jako Dyrektor Handlowy nadzoruję prace marketingowe w firmie.

Niesamowitym zaskoczeniem było dla mnie jak bardzo zagadnienia poruszane w trakcie studiów uporządkowały moją wiedzę i wspomogły dotychczasowe doświadczenie. Przejście przez cały proces wprowadzenia nowej marki na rynek - poczynając od badania rynku, kreacji produktu oraz jego wprowadzenia na rynek z uwzględnieniem planu marketingowego oraz finansowego - uczy kompleksowego podejścia do szeroko rozumianych działań marketingowych.

Wykładowcy - praktycy, pracownicy najwyższego szczebla lub właściciele firm zajmujących się zagadnieniami strategii marketingowych, mający ogromne doświadczenie w pracy z najbardziej znanymi markami to bezsprzecznie największy atut kierunku.

Ogromna ilość case study i pracy własnej studentów w trakcie zajęć była dla mnie bardzo wciągająca. Praca dyplomowa pisana w kilkuosobowych zespołach to także bardzo ciekawe doświadczenie, którego zwieńczeniem była ocena poparta merytoryczną informacją zwrotną komisji egzaminacyjnej.

Polecam wszystkim pasjonatom marketingu lub osobom pragnącym rozwijać się w tym kierunku.

 

 

Montserrat Gras Graupera - Absolwentka studiów podyplomowych Architekt marki (2016/17)

Studia w bardzo znaczący sposób wpłynęły na mój samorozwój. Spowodowały zmianę podejścia do wielu aspektów życia. Pozwoliły pozbyć się wielu barier i ograniczeń i odnaleźć nowe ścieżki, które w znaczący sposób odbiegają od dotychczasowych. Pozwoliły mi poznać techniki i narzędzia, które można stosować na wielu płaszczyznach. Sprawiły, że przeżyłam ogromną przemianę wewnętrzną, ponieważ pozwoliły mi spojrzeć z innej perspektywy na wiele aspektów mojego życia. Nabrałam dystansu i zupełnie zmieniłam perspektywę.

Bardzo dobrze ułożony i przemyślany program. Kompetentni, zaangażowani prowadzący - praktycy - zatem dużo praktycznej wiedzy i ćwiczenia konkretnych umiejętności. Każdy wykładowca miał inną, ciekawą osobowość, stanowił odrębną inspirację.

Od zawsze byłam zainteresowana tematem, jednak pogłębienie go w interakcji z innymi dało mi bardzo wiele, otworzyło bardziej umysł i pozwoliło na bieżąco weryfikować moje oczekiwania i nastawienie.

Poza tym był okazją do poznania ciekawych i sympatycznych ludzi. W moim przypadku studia pozwoliły mi także poprawić moją polszczyznę (jestem Katalonką  z Barcelony). To były moje pierwsze studia w języku polskim i bardzo się cieszę, że dałam radę.

Reasumując, jestem bardzo usatysfakcjonowana poziomem i doborem zajęć i...żałuję, że to już koniec, ponieważ studia te mogłabym jeszcze kontynuować.

Małgorzata Makowska-Absolwentka studiów podyplomowych Organizacja i zarządzanie badaniami klinicznymi (2016/17)

Decyzja o wyborze kierunku "Organizacja i zarządzanie badaniami klinicznymi" była najlepszą decyzją, jaka podjęłam w 2016 roku. Studia pomogły mi nie tylko uporządkować posiadaną już wiedzę, ale też zdobyć wiele nowych, cennych informacji i szerszą perspektywę w podejściu do tematu badań klinicznych. Polecam je każdemu, kto pasjonuje się badaniami klinicznymi, kto szuka nietuzinkowych wykładowców, komu zależy na zdobyciu praktycznej wiedzy i kompetencji. To studia, które naprawdę procentują!

Katarzyna Oćwieja - Absolwentka studiów Prawo ochrony środowiska (2016/17)

Polecam studia podyplomowe: Prawo ochrony środowiska osobom, które chcą pogłębić swoją wiedzę w zakresie stosowania przepisów w praktyce. Zajęcia prowadzone są przez specjalistów posiadających duże doświadczenie i wiedzę z zakresu obszarów ochrony środowiska. Studia te są dobrym rozwiązaniem również w zakresie uporządkowania posiadanej wiedzy. Zajęcia dają słuchaczom możliwość konsultacji indywidualnych zagadnień z prowadzącymi wykłady. Przedstawiana przez prelegentów tematyka uzupełniania jest często przykładami praktycznymi oraz orzeczeniami i wyrokami sądów administracyjnych.

 

 

Irena Malinowska - Absolwentka studiów podyplomowych Negocjacje i mediacje biznesowe (2016/17)

Program studiów i metod nauczania zgodny z sylabusami. Dostosowany do wymagań stosowanych w mediacji. Zajęcia dydaktyczne ukierunkowane na rzeczywiste potrzeby rynku.

 

 

Katarzyna Marek - Absolwentka studiów podyplomowych Mediacje rodzinne i karne (2016/17)

Zajęcia prowadzone przez profesjonalistów z dużym doświadczeniem. Zdobyłam wszechstronną wiedzę i umiejętności, dzięki czemu czuję się gotowa do rozpoczęcia nowej drogi w mojej karierze zawodowej.

 

 

Piotr Pyka - Absolwent studiów podyplomowych Prawo ochrony środowiska (2015/16)

Jako polskojęzyczny prawnik praktykujący w Austrii m.in. prawo gospodarcze i ochrony środowiska, wybrałem studia podyplomowe poś na Uczelni Łazarskiego mając na uwadze świadczenie usług prawnych w tym zakresie dla moich klientów zagranicznych, chcących prowadzić swą działalność na rynku polskim. Studia stuprocentowo spełniły moje wymagania, dając mi solidne podstawy do dalszej pracy i samokształcenia oraz otwierając mi możliwości wymiany poglądów i zdobycia nowych kontaktów w branży. Za bardzo duży plus uważam doświadczenie praktyczne wykładowców, którzy reprezentują niemal wszystkie zawody prawnicze w Polsce. Polecam"

 

 

Małgorzata Karwowska - Absolwentka studiów podyplomowych Mediacje rodzinne i karne (2016/17)

Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego poleciłabym każdemu, kto chce poszerzyć swoją wiedzę i podnieść kompetencje zawodowe. Kadra dydaktyczna jest doskonale przygotowana i zaangażowana w przekazanie swojej wiedzy. Wykładowcy wiedzę przekazali w sposób praktyczny. Życzliwie odpowiadali na wszystkie pytania i przygotowywali materiały dydaktyczne. Na uczelni przez cały czas panowała przyjazna atmosfera.

 

 

Marzena Brzezińska - Absolwentka studiów podyplomowych Organizacja i zarządzanie oświatą (2016/17)

Jestem nauczycielem dyplomowanych z ponad dwudziestoletnim stażem. W mojej szkole koordynuję projekty Erasmus+. To właśnie praca przy projektach unijnych uświadomiła mi obszary, w których powinnam się doskonalić. Podejmując studia Organizacja i zarządzanie oświatą w Uczelni Łazarskiego miałam nadzieję, że pogłębię swoją wiedzę i umiejętności z zakresu zarządzania.
W czasie studiów czerpię wiedzę od profesjonalistów, uznawanych za autorytety w swoich dziedzinach.
Dzięki studiom poznałam metodologie prowadzenia projektów unijnych. Zajęcia z Prawa oświatowego w dużym stopniu pomogą mi w rozumieniu zmian w obecnej reformie oświaty.
Szczególnie cenię sobie zajęcia z Zarządzania finansami oświaty, niezwykle pomocne przy prowadzeniu projektów, które dodatkowo zmieniły moje podejście do finansów i spowodowały bardziej holistyczne pojmowanie tego obszaru w oświacie.
Bardzo ważna jest dla mnie również wymiana doświadczeń między studentami kierunku.

 

 

Mariusz Uljasz - Absolwent studiów podyplomowych Prawo ochrony środowiska (2015/16)

Moim zdaniem studia podyplomowe na Uczelni Łazarskiego okazały się przysłowiowym strzałem w 10. Szukałem sposobu na podniesienie swojej wiedzy z zakresu Ochrony Środowiska. Problematyka ta interesuje mnie bardzo nie tylko ze względu na charakter pracy jaką wykonuję ale i z powodu mojego zainteresowania jak mogę wpłynąć na środowisko, które przecież pozostawię potomnym. Można dowiedzieć się naprawdę wielu rzeczy, ale chyba najważniejszą z nich jest to, iż nie ma takiej gałęzi gospodarki gdzie nie byłoby mowy o ochronie środowiska. Zdobytą wiedzę już wykorzystuję w codziennej pracy i życiu. Gorąco polecam wszystkim, którzy pragną zdobyć wiedzę z zakresu Prawa Ochrony Środowiska studia podyplomowe na Uczelni Łazarskiego. Moim skromnym zdaniem wiedzę trzeba zdobywać przez całe życie i dzielić się nią z innymi. Na Łazarskim doświadczycie jak inni tak właśnie postępują – dzielą się wiedzą.

 

 

Mariusz Małachowski - Absolwent studiów podyplomowych Prawo restrukturyzacyjne i upadłościowe (Restrukturyzacja i likwidacja przedsiębiorstw (2016/17)

Dzisiejszy rynek pracy jest bardzo dynamiczny i rozwojowy. Pojawiają się na nim nowe profesje i coraz większe wymagania od jego uczestników. Kończąc określony kierunek studiów, szczególnie mocno ukierunkowany, o wąskiej specjalizacji trudno w nim wytrwać cały okres swojej pracy zawodowej. Jestem tego trendu klasycznym przykładem. Ukończyłem studia o kierunku technicznym. I rozpocząłem prace zgodnie ze swoim wykształceniem. Na skutek zmian na rynku pracy musiałem się przekwalifikować. Rozpocząłem pracę jako specjalista od finansów. Zdobywając wiedzę, doświadczenie oraz wymagane kwalifikacje. Aktualnie jestem osobą zarządzającą średniej wielkości przedsiębiorstwem i doradcą restrukturyzacyjnym ( syndykiem od 15 lat ).
Przez ten cały okres stale się dokształcałem. Ukończyłem studia podyplomowe na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, Uniwersytecie w Toruniu, Akademii Obrony Narodowej. Obecnie studiuję prawo restrukturyzacyjne na Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Studia te podnoszą moją wiedzę nie tylko jako doradcy restrukturyzacyjnego ale również menadżera zarządzającego firmą. Zarządzanie i restrukturyzacja przedsiębiorstw to program komponujący się w różne strategie zawodowe zarówno dla doradców jak i menadżerów. Dający szerokie spojrzenie na problem restrukturyzacji, jego przygotowanie zarówno od strony finansowej jak i zagadnień natury prawnej.
Zarządzanie przedsiębiorstwem to nie tylko jego hossa, ale również trudne procesy restrukturyzacji i szukanie swojego nowego miejsca w dynamicznie zmieniającym się rynku. Odpowiedzi na te problemy znaleźć można tutaj na Uczelni Łazarskiego. Gdzie jest to prezentowane i przedstawiane w sposób zrozumiały na bardzo dobrym poziomie oraz przez profesjonalnie przygotowanych wykładowców. Zajęcia prowadzone są w formie aktywniej. Poprzez przedstawiania i rozwiązywania problemów popartych doświadczeniem i wiedzą osób prowadzących. Często wzięte z ich pracy zawodowej. Nie są to studia oderwane od rzeczywistości. Uczą nas jak sobie z tym wszystkim w sposób profesjonalny i najlepszy poradzić.

 

 

Ivan Smanio - Absolwent studiów podyplomowych Prawo restrukturyzacyjne i upadłościowe (Restrukturyzacja i likwidacja przedsiębiorstw (2016/17)

Piastując stanowisko Prezesa Zarządu w wielu spółkach kapitałowych uznałem za konieczne zapoznanie się z istotnymi zmianami do Ustawy o Prawie Upadłościowym i Naprawczym, która od 1 stycznia 2016 została zastąpiona dwoma odrębnymi aktami prawnymi (Prawo Restrukturyzacyjne i Prawo Upadłościowe) które wprowadzają ważne zmiany do szeroko rozumianego prawa gospodarczego. Brak znajomości takich aktów prawnych uniemożliwia bowiem podejmowanie racjonalnych decyzji ekonomicznych, co z kolei może zrodzić odpowiedzialność dla kadry zarządzającejprzedsiębiorstwem.Z uwagi na nowo powstałe akty prawne, jak i jeszcze nie utrwaloną praktykę stosowania nowych przepisów szukałem uczelni mającej wykładowców, którzy nie tylko uczestniczyli w tworzeniu tych nowych aktów prawnych (a co za tym idzie byliby w stanie wyjaśnić intencję ustawodawcy), ale również którzy w swojej codziennej praktyce stosują to prawo. W tracie wykładów spotkałem wybitnych Sędziów, którzy wyjaśnili mi sposób interpretacji poszczególnych przepisów oraz doświadczonych doradców restrukturyzacyjnych, którzy zapoznali mnie z regułami i z zastosowaniem omawianych regulacji w zawodzie.Połączenia własnej pracy i ciekawości z możliwościami jakie stworzyła mi Uczelnia pozwoliło mi zdać jeszcze w czasie trwania studiów państwowy egzaminu na Doradcę Restrukturyzacyjnego z jednym z najlepszych wyników wśród zdających, a tym samym otworzyło mi nowe perspektywy zawodowe.Gorąco polecam ten kierunek studiów, który pod kierownictwem Pani Sędzi Anny Hrycaj nie tylko spełnił moje oczekiwania, ale i stał się inspiracją do podjęcia nowego zawodu.Honorata Bielska - Absolwentka studiów podyplomowych Mediacje rodzinne i karne (2016/17)

Studia podyplomowe są na dobrym poziomie. Widoczne przygotowanie merytoryczne i fachowość wykładowców-praktyków. Poruszana na zajęciach problematyka istotna i użyteczna dla mojej przyszłej kariery zawodowej.

 

 

Marta Olszewska - Absolwentka studiów podyplomowych Mediacje rodzinne i karne (2016/17)

Studia o bardzo przemyślanym programie. Żaden przedmiot, ani wykładowca nie znaleźli się tam przypadkowo. Wykładowcy zawsze cierpliwie wyjaśniali niezrozumiałe zagadnienia i odpowiadali na każde pytanie. Studia są solidną bazą do rozpoczęcia zawodu mediatora.

 

 

Katarzyna Jakubowska-Gala - Absolwentka studiów podyplomowych Neuro-Przywództwo (2016/17)

Studia podyplomowe na kierunku "Neuro-Przywództwo" wzbogaciły mnie w nową wiedzę, doświadczenie i poznanie. Zyskałam m.in. znajomość structogramu i zasad funkcjonowania mózgu w oparciu i jego 3 obszary. Doświadczyłam wielu ciekawych spotkań, zarówno z fascynującymi osobami z grupy jak i inspirującymi wykładowcami-fachowcami, którzy z zaangażowaniem i pasją opowiadali o rzeczach istotnych w temacie przywództwa. Dziękuję Ani i Ewie za dobór wspaniałych wykładowców, którzy w niepowtarzalny sposób, wraz z każdym zjazdem, otwierali nasze głowy i serca na zagadnienia ważne, ukazując nam szerszą perspektywę widzenia.

 

 

Arkadiusz Ptak - Absolwent studiów podyplomowych Neuro-Przywództwo (2016/17)

Nigdy nie sądziłem, że w tak krótkim czasie można zdobyć tyle wartościowej wiedzy oraz zebrać tyle doświadczeń. Świetny zespół wykładowców pokazał nam zalety neuronauki i wykorzystanie jej w życiu zawodowym i osobistym. Wartością dodaną są ludzie, których spotkałem na Uczelni Łazarskiego.

 

 

Katarzyna Kalina - Absolwentka studiów podyplomowych Neuro-Przywództwo (2016/17)

Neuro-Przywództwo to studia podyplomowe o unikatowej treści prowadzone przez wyjątkowych wykładowców. Uczestnicząc w nich, dzięki profesjonalnie i atrakcyjnie prowadzonym zajęciom upewniłam się, że analiza biostrukturalna wykracza poza schemat testowania psychologicznego i otwiera perspektywę wnikania we własną strukturę osobowości. Trzeba niewielkiego wysiłku i samodyscypliny, by tę wiedzę aplikować na relacje z innymi ludźmi z najbliższych i dalszych kręgów społecznych. To studia przydatne nie tylko specjalistom zajmującym się kierowaniem zasobami ludzkimi, czy dopiero ubiegającym się o takie kwalifikacje, ale również wszystkim innym menedżerom czy liderom każdej dziedziny zawodowej. To bardzo dobra inwestycja w rozwój kompetencji menedżerskich, jak również możliwość wykorzystania wiedzy o biostrukturze mózgu w każdym aspekcie życia codziennego.

 

 

Jolanta Kaspryk - Absolwentka studiów podyplomowych Neuro-Przywództwo (2016/17)

Neuro-Przywództwo to godne polecenia studia podyplomowe dla menedżerów, którzy chcą rozwijać swoje liderskie umiejętności. Studia, które aktywują zmianę świadomości, pomagają zbudować wewnętrzną siłę w byciu prawdziwym liderem. Neuro-Przywództwo to spotkania ze świetną kadrą wykładowców oraz fachowców z przywództwa i zarządzania. To bardzo interesujące wykłady i praktyczne ćwiczenia. Studia podyplomowe z Neuro-Przywództwa to najlepsza inwestycja w swój rozwój osobisty.

 

 

Marcin Szawiel - Absolwent studiów podyplomowych Organizacja i zarządzanie oświatą (2016/17)

Wykładowcy Uczelni Łazarskiego reprezentują nowoczesny profil myślenia w dziedzinie zarządzania oświatą i są niekwestionowanymi autorytetami w tym zakresie.

Interdyscyplinarny charakter studiów pozwala na uzyskanie wiedzy w dziedzinie prawa oświatowego i prawa pracy oraz  zarządzania finansami publicznymi.
Program studiów  w dużej mierze uwzględnia rozwiązania innowacyjne i działania praktyczne oraz obejmuje indywidualne potrzeby słuchaczy, dzięki czemu absolwent studiów podyplomowych będzie należycie przygotowany do podjęcia pracy na stanowisku kierowniczym.

 

 

 

Marzena Zalewska-Dela - Absolwentka studiów podyplomowych Neuro-Przywództwo (2016/17)

Bardzo zachęcam do studiowania Neuro-Przywództwa na Uczelni Łazarskiego. Zajęcia odbywają się w formie warsztatów i aktywnej pracy uczestników studiów, są bardzo żywe, brak w nich nudy. Uczymy się jak żyć ze świadomością własnego mózgu. Jakże niesamowitym zaskoczeniem okazał się dla mnie struktogram? Nigdy nie przypuszczałam, że studia te pomogą mi w zrozumieniu siebie, a także uświadamiają mi, jak wiele moich zachowań i błędów jako menadżera bierze się nie z mojej winy, lecz z samej budowy mojego mózgu i jego fizjologii. Zrozumiałam także zachowania innych, dzięki temu staram się nie popełniać błędów, które wcześniej popełniałam nieświadomie. Jeżeli zrozumiemy jak działa nasz mózg, staniemy się zapewne ludźmi bardziej otwartymi na innych i ich zachowania.

Wiedza zdobyta na studiach - kierunku Neuro-Przywództwo jest dla mnie szczególnie cenna.

Mariusz Pyżyński - Absolwent studiów podyplomowych Prawo Lotnicze

 

 

Jako młody prawnik, zaraz po ukończeniu studiów szukałem specjalizacji, która pozwoliłaby mi rozwinąć skrzydła. Tak też się stało! :) Podróże zawsze były moją pasją, a gdy wkraczałem na pokład samolotu zawsze czułem przyjemny dreszcz nowej przygody. To spowodowało, że z każdą kolejną podróżą rozwijało się moje zamiłowanie do lotnictwa. Bez większego wahania zapisałem się na studia podyplomowe z prawa lotniczego i  to właśnie dzięki tym studiom miałem okazję poznać system prawny regulujący branżę lotniczą. Zajęcia prowadzone w niewielkich grupach pozwalały na nawiązanie bezpośredniego, a przede wszystkim zawsze interesującego i zindywidualizowanego dialogu z wykładowcami. Studia podyplomowe z prawa lotniczego znacznie poszerzyły moją pasję, a także były zapłonem do tego, że postanowiłem rozwinąć swoją wiedzę w tym zakresie i zapisałem się na kolejne studia, tym razem z zarządzania bezpieczeństwem w lotnictwie (SMS). Przez okres dwóch lat miałem okazję poznać wielu specjalistów z dziedziny lotnictwa. Zaraz po ukończeniu tychże studiów odbyłem prestiżowy staż w siedzibie głównej ICAO w Montrealu, co w dużej mierze, zawdzięczam ukończonym przeze mnie studiom podyplomowym na Uczelni Łazarskiego, pod kierownictwem Pani prof. nadzw. dr hab. Anny Konert, które ukierunkowały ścieżkę mojego rozwoju zawodowego. Z upływem czasu mogę z całą pewnością stwierdzić, że gdybym tych kilka lat temu nie posłuchał swojej intuicji i nie rozwijał swojej pasji w kierunku lotnictwa, na pewno nie znalazłbym się w tym punkcie kariery, w którym znajduje się obecnie. Uważam, że każdy pasjonat lotnictwa, czy też prawnik, który szuka ciekawej specjalizacji powinien skorzystać z tej szansy i możliwości jakie dają zarówno studia podyplomowe z prawa lotniczego jak i SMS bo naprawdę warto - absolwent studiów podyplomowych Prawo Lotnicze (2016/17).

Luiza Czaja

W firmie LM Wind Power Blades (POLAND) pracuję na stanowisku Koordynatora Kaizen i Komunikacji. Odpowiadam za wiele projektów związanych z LEAN i LM Production System. Organizuję wielu eventów związanych z energetyką wiatrową i beanchmarkinigiem. Reprezentuję firmę w środowisku lokalnym i międzynarodowym. Studia Podypolomowe Lean management na Uczelni Łazarskiego wybrałam, aby realizować swoją ścieżkę kariery zawodowej. Zajęcia były prowadzone przez praktyków dla praktyków. Kameralna ośmioosobowa grupa studentów umożliwiała prowadzenie dyskusji studenci - wykładowcy. Wizyty beanchmarkingowe odbyte podczas studiów zainspirowały mnie do wdrożenia kilku rozwiązań w swojej organizacji. Z przyjemnością polecam studia Lean management na Uczelni Łazarskiego - absolwentka studiów podyplomowych Lean Management (2014/15)

Michał Kowacz - Absolwentka studiów podyplomowych Zarządzanie infrastrukturą sportową

Michał Kowacz

Świetne studia podyplomowe. Polecam osobom, którym nie jest obojętny właściwy rozwój i utrzymanie infrastruktury sportowej. Będąc w okresie przebudowy zarządzanej przez mnie bazy sportowej, poszukiwałem studiów gdzie zdobyta wiedza pomoże mi w profesjonalnym ułożeniu wszystkich elementów pozwalających na właściwe funkcjonowanie obiektów. W toku studiów poza zajęciami teoretycznymi wplecione są zajęcia wizytacyjne na najbardziej znanych obiektach w kraju. Pozwala to podejrzeć pracę innych, ich sposób zarządzania, stosowane rozwiązania w trudnych tematach. Wykładowcy oprócz prezentowanego wysokiego poziomu merytorycznego są przede wszystkim praktykami - z przekazywanymi zagadnieniami spotykają się na co dzień. Zajęcia w niewielkiej grupie studentów pozwoliły na nawiązanie bliskich kontaktów i wspólną wymianę doświadczeń zawodowych - absolwent studiów podyplomowych Zarządzanie infrastrukturą sportową (2014/15)

Artur Ciecierski - Absolwent studiów podyplomowych Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych

Artur Ciecierski

Z ogromną przyjemnością zapisałem się na studia podyplomowe PPiUS w Uczelni Łazarskiego. Program studiów nie zawiódł moich oczekiwań. Zaszczytem było słuchać wykładowców studiów PPiUS. Rok temu skończyłem Zarządzenie Oświatą również w tej samej uczelni i nie ukrywam, że kompetencje wykładowców, a przede wszystkim zainteresowanie tematyką Prawa Pracy sprawiły, że ponownie wybrałem uczelnię Łazarskiego. Oba kierunki bardzo mi się przydają w codziennych obowiązkach. Pełnię bowiem od niedawna funkcję burmistrza Zakroczymia - małej podwarszawskiej gminy. Polecam każdemu tę uczelnię. Gwarantuję, że bynajmniej na tych dwóch kierunkach tj. Zarządzanie Oświatą i Prawo Pracy i Ubezpieczeń Społecznych nikt się nie zawiedzie, a zakładam, że skoro jest tak na tych kierunkach to na innych jest podobnie, czyli profesjonalnie- absolwent studiów podyplomowych Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych (2014/15), burmistrz Zakroczymia

Łukasz Polowiec

Dzięki podróżom narodziło się moje zainteresowanie lotnictwem. Zawsze podziwiałem możliwości, jakie daje transport lotniczy, sposobność do bycia po obu stronach globu w przeciągu kilkunastu godzin, uważam za coś niesamowitego. Postanowiłem, iż jest to branża, z którą chciałbym związać swoje losy na dłużej. Jednym z etapów rozwoju w kierunku lotnictwa było podjęcie studiów podyplomowych z Prawa lotniczego na Uczelni Łazarskiego. Po roku nauki utwierdziłem się w przekonaniu, że mój wybór był trafny! Jestem pod ogromnym wrażeniem wspaniałej kadry, świetnie przygotowanej merytorycznie do zajęć, posiadającej ogromną wiedzę i doświadczenie. Są to ludzie, którzy nie tylko umieją przekazać wiadomości, ale też potrafią zarazić pasją lotniczą. W ciągu roku zajęć udało mi się przyswoić ogrom przydatnej wiedzy, dzięki której już tydzień po zakończeniu edukacji otrzymałem pracę w branży lotniczej. W czasie wykonywania czynności służbowych mam poczucie, że zostałem dobrze przygotowany merytorycznie, przez co praca jest dla mnie przyjemnością, a mój pracodawca jest zadowolony z moich osiągnieć, jako osoby nieposiadającej jeszcze praktycznego doświadczenia w zawodzie. Jestem bardzo zadowolony, że trafiłem na Uczelnię, która poprzez swoich pracowników, dba o swoich studentów i absolwentów oraz, że liczy się dla niej ich sukces - absolwent studiów podyplomowych Prawo lotnicze, rok akademicki 2014/2015

Paulina Borkowska

Architekta Marki wybrałam, ponieważ szukałam studiów, które będą kompleksowo traktowały zagadnienie marketingu, gdzie usystematyzuję wiedzę, poznam nowe aspekty i zainspiruję się do tworzenia czegoś nowego. Mogę powiedzieć, że te studia w 100% odpowiedziały na moje potrzeby. Wspaniała, dobrze dobrana kadra – ludzie z pasją, na co dzień pracujący w różnorodnych branżach uzupełniających pełne spektrum zawodów wokół architekta marki, otwarcie dzielący się swoim doświadczeniem i zachęcający do dyskusji. Każdy zainteresowany tym obszarem znajdzie tutaj coś dla siebie. Gorąco polecam! - Specjalista ds. Marketingu, Noble Bank, absolwentka studiów podyplomowych Architekt marki, rok akademicki 2014/2015

Anna Grześkowiak

Wybierając studia Architekt marki kierowałam się przede wszystkim unikatowym programem, jaki oferowały, ale również w ogromnej mierze tym, że zajęcia miały być prowadzone przez aktywnych praktyków. Tak też było! Niezwykle ciekawe zajęcia pozwoliły na wymianę doświadczeń, poszerzenie horyzontów, zgromadzenie najlepszych praktyk i inspirację do działania, które wykorzystuje w mojej codziennej pracy. O studiach, prowadzących zajęcia i kierowniku studiów Małgosi Lisowskiej mogę mówić wyłącznie w samych superlatywach. To był doskonały wybór - absolwentka studiów podyplomowych Architekt marki (2014/15)

Maciej Goławski - Absolwent studiów podyplomowych Zarządzanie infrastrukturą sportową

Maciej Goławski

Najlepsze studia podyplomowe w jakich uczestniczyłem. Mogę z czystym sumieniem polecić każdemu. To nie tylko nauka, ale przede wszystkim - przyjemność. Kadra to nie tylko fachowcy w swoich dziedzinach, ale prawdziwi pasjonaci, którzy zarażali nas w swoich dziedzinach i pozwalali na wzajemną wymianę doświadczeń. Poszukiwałem studiów podyplomowych zmieniając całkowicie branżę, którą zarządzałem, więc liczyłem na szybkie nabycie wiedzy i umiejętności praktycznych w dziedzinie zarządzania infrastrukturą sportową. Śmiało mogę powiedzieć, że od 3 miesięcy od zatrudnienia mam kompetentną wiedzę na swoim nowym stanowisku - Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji. Wspaniała atmosfera oraz wspólna pasja uczestników i prowadzących pozwoliła na nawiązanie wspólnych kontaktów, tworząc nieformalną grupę przyjaciół -organizatorów wydarzeń sportowych i rekreacyjnych - absolwent studiów podyplomowych Zarządzanie infrastrukturą sportową (2014/15 ).