NASI STUDENCI TO LUDZIE Z PASJAMI

Pomagamy im w ich rozwijaniu w kołach naukowych i klubach zainteresowań, jak również w zespole muzycznym czy drużynach sportowych. Jesteśmy elastyczni - słuchacze sami mogą decydować o kształcie swojego planu zajęć, część przedmiotów realizują przez e-learning. Mają dzięki temu więcej czasu na swoje zainteresowania. Nauki jednak nigdy za mało, innowacyjne i elastyczne programy pozwalają studiować na dwóch kierunkach jednocześnie.

Pielęgnujemy również pamięć o dziedzictwie kulturowym, o walkach powstańców (zwłaszcza pułku AK "Baszta", którego żołnierzem był założyciel Uczelni - Ryszard Łazarski). Na terenie kampusu utworzyliśmy Izbę Pamięci poświęconą historii żołnierzy Armii Krajowej.

Nie zapominamy o naszych absolwentach - w Lazarski Alumni zrzeszamy posiadaczy dyplomów Uczelni Łazarskiego, organizujemy cykliczne spotkania, wspieramy ich w rozwoju zawodowym, wyróżniamy sukcesy, a stęsknionym za życiem studenckim pozwalamy spotkać się ponownie w znajomym gronie.

Jeszcze więcej możliwości daje nasze Centrum Kształcenia Podyplomowego, które opiera atrakcyjne programy szkoleniowe o współpracę z profesjonalistami: naszymi partnerami, ekspertami biznesowymi i doświadczoną kadrą akademicką. Z naszej oferty i pomocy doradczej chętnie korzystają różne sektory gospodarki, instytucje administracji publicznej i samorządowej oraz organizacje non-profit.