beta
Skip to main content

Powrót poziom wyżejSamorząd Studencki

Samorząd Studencki, zgodnie z art. 202.1 Ustawy o szkolnictwie wyższym tworzą studenci studiów pierwszego i drugiego stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich prowadzonych przez Uczelnię i jest on wyłącznym reprezentantem ogółu studentów.

Głównym zadaniem Samorządu jest aktywizacja studentów poprzez działalność, podejmowane inicjatywy i przedsięwzięcia. Ogromną rolę odgrywa realizacja pasji, samorozwój. Nadrzędnym celem analitycznej działalności Samorządu jest stała pomoc i dbanie o dobro wszystkich studentów naszej uczelni.

  Jesteśmy otwarci na wszelkie inicjatywy. Chętnie korzystamy z rad i pomocy. Działalność w Samorządzie Studentów Uczelni Łazarskiego to niepowtarzalna okazja do rozwoju pasji i zainteresowań, a także szansa zdobycia doświadczenia i nabycia praktycznych umiejętności, które są dziś tak bardzo pożądane przez pracodawców.

  Jeżeli chcesz w czasie studiów aktywnie spędzić czas, czynnie brać udział w życiu uczelni, zdobyć doświadczenie, które pomoże Ci w przyszłości - zgłoś się!

  Kontakt z nami:
  Sala samorządu - sektor F, piętro II, pokój 269

  Jakub Linke
  Przewodniczący Rady Samorządu Studentów
  samorzad@lazarski.edu.pl

  Karolina Iwaniec
  Pełnomocnik Rady Samorządu Studentów

  Oliwia Gleba
  Pełnomocnik Rady Samorządu Studentów

  Patrycja Simińska
  Członkini Zarządu Samorządu Studentów ds. finansowych

  Adam Borysiuk
  Sekretarz Zarządu Samorządu Studentów

  Nikita Fedorenko
  Członek Rady Samorządu Studentów


  Dołącz do nas na Facebooku!

  Pliki do pobrania: