Po raz 17. Studium Języków Obcych Uczelni Łazarskiego zaprasza dzieci z sąsiadujących z uczelnią szkół podstawowych do udziału w edukacyjno-społecznym projekcie "Angielski dla dzieci z sąsiedztwa".

Za nasze wcześniejsze akcje zostaliśmy odznaczeni w 2015 r. Europejskim Znakiem Innowacyjności

European Language Label

Projekt, w całości finansowany przez Uczelnię Łazarskiego, jest realizowany przy wsparciu wolontariuszy rekrutujących się spośród studentów naszej Uczelni. Uczymy języka angielskiego poprzez zabawę, w oparciu o autorskie programy naszych lektorów oraz pomoce dydaktyczne i materiały edukacyjne dostosowane do możliwości i zainteresowań dzieci. 

Dzieci bezpiecznie, miło, pożytecznie, atrakcyjnie i bardzo aktywnie spędzają u nas czas. Bawiąc się uczą – uczą bawiąc!

Opiekę nad Państwa pociechami powierzamy naszym najlepszym lektorom oraz studentom. Takie połączenie rzetelności, doświadczenia lektorów oraz entuzjazmu i kreatywności studentów to nasz sprawdzony sposób na powodzenie projektu!

Lektorzy gwarantują, że dzieci aktywnie uczestniczące w zajęciach Wakacyjnej Akademii Językowej, polubią wybrany język obcy, przekonają się, jak łatwo można się go nauczyć i osiągną sukces w porozumiewaniu się nim bez oporów na właściwym dla siebie poziomie. Dzieci po kilku spotkaniach doświadczają, że jest to możliwe. W grupie dzieci starszych zajęcia prowadzone są w specjalnie przygotowanych salach komputerowych, a lektorzy prowadzą zajęcia z wykorzystaniem technik multimedialnych. 

Na zakończenie projektu przewidujemy Wielki Piknik Rodzinny, podczas którego przy grillu i słodkościach będzie okazja zintegrować się i przekonać się czego nauczyły się dzieci.  

Do projektu włączamy również naszych uzdolnionych studentów. Co roku utalentowani studenci Uczelni wspierają akcję poprzez prezentacje i dzielenie się swoimi niezwykłymi pasjami i zainteresowaniami z uczestnikami akcji. Oprócz nauki języka zapewniamy bogaty program zajęć fakultatywnych w postaci zajęć i warsztatów sportowych, ekologicznych, zdrowego żywienia, plastycznych, tanecznych, kurs pierwszej pomocy oraz mini kurs podstaw przedsiębiorczości.

Takie połączenie rzetelności, doświadczenia lektorów oraz entuzjazmu i kreatywności studentów to nasz sprawdzony sposób na powodzenie projektu! Zapraszamy!

Termin XVII edycji: 24 czerwca -11 lipca 2019 r.

Ważne informacje!

W akcji mogą brać udział tylko ci uczestnicy, których rodzice/opiekunowie niezwłocznie po zapisie potwierdzą udział dziecka w pełnym wymiarze czasowym akcji oraz wyrażą zgodę na przetwarzanie danych osobowych dziecka przez UŁa. Do najmłodszej grupy mogą przystąpić dzieci, które w dniu rozpoczęcia akcji mają ukończone 5 lat.

Spotkania cztery razy w tygodniu po trzy godziny: poniedziałek/wtorek/środa/czwartek od 10.00 do 13.00.

TERMIN ZAPISÓW*:

od 20 do 31 maja 2019 *liczba miejsc ograniczona; cztery grupy uczestników; liczebność każdej grupy do 15 uczestników

Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z ogromnym zainteresowaniem "Wakacyjną Akademią Językową" obecnie przyjmujemy zapisy na listę rezerwową.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Akcji dostępnym tutaj.

Uwaga! Spotkanie organizacyjne dla rodziców i uczestników akcji: środa 12 czerwca, godz.18.00 w gmachu Uczelni, sala 36.

Akcja będzie na bieżąco relacjonowana na naszym facebooku.

Partnerzy akcji:

Patron medialny:

Więcej informacji:

Studium Języków Obcych, Uczelnia Łazarskiego

ul. Świeradowska 43
pokój 125, sektor D, I piętro
tel: 22 54 35 373
email: kursy.jezykowe@lazarski.edu.pl