beta
Skip to main content

Powrót poziom wyżejKwestura

Kwestura - Obsługa studentów i wypłaty stypendiów

kwestura@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 463
sektor D, piętro II, pokój 205

Godziny pracy:
- poniedziałek, wtorek, czwartek, godz. 8:00 - 16:00
- sobota, godz. 10:00 - 14:00

Kwestura

kwestura@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 461
sektor D, II piętro, pokój 201

Płace

kwestura@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 462
sektor E, I piętro, pokój 133

Kontroler Finansowy

Krystyna Enow

kontroling@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 308
sektor D, II piętro, pokój 202

Kwestor Uczelni Łazarskiego

Iwona Żuchowska

i.zuchowska@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 460
sektor D, II piętro, pokój 201a

Samodzielna księgowa

Joanna Jaworska

j.jaworska@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 461
sektor D, II piętro, pokój 201

Księgowa

Lidia Dukaczewska

l.dukaczewska@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 461
sektor D, II piętro, pokój 201

Asystentka

Weronika Bigosińska

w.bigosinska@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 461
sektor D, II piętro, pokój 201

Księgowa

Magdalena Środoń

m.srodon@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 488
sektor D, II piętro, pokój 202

Samodzielna księgowa

Jolanta Redlińska

j.redlinska@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 488
sektor D, II piętro, pokój 202

Konsultant ds. rozliczeń ze studentami

Beata Borowiecka

b.borowiecka@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 444
sektor D, II piętro, pokój 205

Asystent Działu Kwestura

Dorota Dąbrowska

d.dabrowska@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 463
sektor D, II piętro, pokój 205

Samodzielna księgowa

Irena Łodej

i.lodej@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 445
sektor D, II piętro, pokój 203a

Samodzielna księgowa

Monika Wyra

m.wyra@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 445
sektor D, II piętro, pokój 203a

Samodzielna księgowa

Marzena Kowarzyk

m.kowarzyk@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 445
sektor D, II piętro, pokój 203a

Samodzielna księgowa

Alina Stola-Perek

a.stola@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 461
sektor D, II piętro, pokój 201

Specjalista ds. płac

Bogumiła Gralik

b.gralik@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 462
sektor E, I piętro, pokój 133

Specjalista ds. płac

Anna Sobkowicz

a.sobkowicz@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 462
sektor E, I piętro, pokój 133

/fileadmin/user_upload/_processed_/0/f/csm_foto_news_Ukraina_Zbiorka_800x450_8fb6ffe374.jpg
/fileadmin/user_upload/_processed_/2/4/csm_radosc_win_1_27870e666a.jpg
/fileadmin/user_upload/_processed_/0/d/csm_dgp_ranking_laureaci_rektor_800_450_2a7dad4839.jpg
/fileadmin/user_upload/_processed_/c/c/csm_nasi_studenci_perpektywy_f8586c7455.jpg
/fileadmin/user_upload/_processed_/b/8/csm_mielec_grupowe_7a42b2177c.jpg
/fileadmin/user_upload/_processed_/6/b/csm_StypendiaSantander_880x513_84208f4ea4.png