beta
Skip to main content

Powrót poziom wyżejDział Marketingu i Rekrutacji

Dyrektor Działu Marketingu i Rekrutacji

Monika Eitel

m.eitel@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 504
sektor E, pokój 39

Biuro marketingu

Marketing

marketing@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 513
sektor E, parter, pokój 37

Kierownik ds. Marketingu

Magdalena Mieczkowska

m.mieczkowska@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 512
tel. kom.: (+48) 504 263 952
sektor E, pokój 37

Redaktor i Koordynator Biura Marketingu

Marta Peikow

m.peikow@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 513
sektor E, pokój 37

Administrator strony internetowej

Karol Piotrowski

k.piotrowski@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 329
sektor C, pokój 38a

Grafik

Małgorzata Siwa

grafik@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 511
sektor E, pokój 37

Koordynator stron internetowych

Krzysztof Świderski

k.swiderski@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 349
sektor C, pokój 38a

Biuro rekrutacji

Kierownik ds. Rekrutacji

Anna Kuska

a.kuska@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 502
sektor E, pokój 39

Rekrutacja studentów polskich

rekrutacja@lazarski.edu.pl

tel. (+48) 22 54 35 505
sektor E, parter, pokój 39

Rekrutacja studentów zagranicznych

recruitment@lazarski.edu.pl
tel. +48 22 54 35 368
sektor: F, parter, pokój: 63a

Konsultant ds. obsługi studenta

Valeriy Tykhonov

v.tykhonov@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 377
sektor F, parter, pokój 63a

Konsultant ds. obsługi studenta

Aiganm Kadysheva

a.kadysheva@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 368
sektor F, parter, pokój 63a

Koordynator ds. obsługi studentów zagranicznych

Łukasz Wieczorek

l.wieczorek@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 516
sektor A, I piętro, pokój 100

Koordynator ds. zakwaterowania

Anna Luboch-Łebek

accommodation@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 515
sektor C, pokój 38a

Biuro współpracy międzynarodowej

Kierownik ds. współpracy międzynarodowej

Justyna Murawska-Singh

j.murawska@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 550
sektor E, pokój 41

Specjalista ds. współpracy międzynarodowej

Katerina Tsurkan

k.tsurkan@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 550
sektor E, pokój 41

Kontakt dla agencji

Justyna Murawska-Singh

j.murawska@lazarski.edu.pl
tel. +48 22 54 35 550
sektor: E, parter, pokój: 41

/fileadmin/user_upload/_processed_/a/3/csm_foto_news_szlachetna-paczka_fcddd193ef.jpg
/fileadmin/user_upload/_processed_/3/b/csm_debate_club_small_5520a149a4.jpg
/fileadmin/user_upload/_processed_/6/c/csm_badura_cb03fbe672.jpg
/fileadmin/user_upload/_processed_/7/a/csm_oficyna1_9cb4b05b2c.jpg
/fileadmin/user_upload/_processed_/e/b/csm_cyvilis_b803e552df.jpg
/fileadmin/user_upload/_processed_/8/4/csm_jadra_small_2d41974d79.jpg