Data Science in Economics

kierunek studiów

Data science w Ekonomii na Uczelni Łazarskiego to unikalny program studiów dostosowany do rewolucji AI. Większość kursów Data Science na poziomie licencjackim oferowanych w Polsce jest bardzo techniczna i pomija nowoczesne podejście do pracy z danymi, w tym uczenie maszynowe i nowoczesne narzędzia takie jak Python i R, które są językami obowiązkowymi w Data Science.

Nasz unikalny program jest świetną okazją dla osób, które nie planują zostać teoretycznymi informatykami, ale raczej chcą wykorzystać umiejętności analityczne i programistyczne podczas pracy w finansach i ekonomii.

Studia prowadzone są w języku angielskim.


Opis specjalności

Program Data science w ekonomii nie wymaga żadnej wcześniejszej wiedzy ani doświadczenia w zakresie prawdopodobieństwa, statystyki lub informatyki. Kurs jest skonstruowany tak, aby zrównoważyć studia teoretyczne z praktyczną pracą, w tym szkolenie w co najmniej dwóch językach programowania i rzeczywiste przykłady koncepcji teoretycznych.

Korzyści z wyboru studiów

Kluczowe kompetencje:

  • praktyczne podejście do pracy z danymi, obejmując zagadnienia takie jak uczenie maszynowe i narzędzia programistyczne, takie jak Python i R

Efektywna forma studiów:

  • kurs jest starannie zbalansowany między częścią teoretyczną a praktycznyną

Unikalny program edukacyjny:

  • program studiów jest dostosowany do rewolucji sztucznej inteligencji, co sprawia, że jest innowacyjny i zorientowany na najnowsze trendy w dziedzinie Data Science
  • ostatni rok studiów umożliwia studentom dostosowanie programu do bardziej statystycznych lub ekonomicznych aspektów tematu, co pozwala na indywidualne dopasowanie do zainteresowań i celów zawodowych

Certyfikaty branżowe:

  • podczas studiów studenci mają możliwość zdobycia certyfikatu IBM Data Science Professional Certificate* oraz Google Data Analytics Professional Certificate*, a także bezpłatnego dostępu do ponad 98% kursów opublikowanych na platformie Coursera

Wiedza od ekspertów:

  • doświadczeni wykładowcy z wieloletnią praktyką zawodową

Podsumowując, studia na specjalności "Data Science in Economics" na Uniwersytecie Łazarskiego oferują kompleksowe przygotowanie do pracy w dziedzinie analizy danych, uwzględniając zarówno aspekty teoretyczne, jak i praktyczne, oraz dostarczają dodatkowych narzędzi i wsparcia dla rozwoju osobistego studentów.

Kadra

Cennik i zniżki

 rok 1rok 2
Ilość rat: 15640 EUR5880 EUR
Ilość rat: 22820 EUR2940 EUR
Uniquely enhance 2.0 communities without next-generation outsourcing. Intrinsicly orchestrate an expanded array of e-services vis-a-vis global web services. Authoritatively develop high standards in leadership for resource sucking vortals. Uniquely aggregate standardized portals before seamless portals. Monotonectally.
Uniquely enhance 2.0 communities without next-generation outsourcing. Intrinsicly orchestrate an expanded array of e-services vis-a-vis global web services. Authoritatively develop high standards in leadership for resource sucking vortals. Uniquely aggregate standardized portals before seamless portals. Monotonectally.

Zasady rekrutacji

1. ZAREJESTRUJ SIĘ ONLINE

Na studia w Łazarskim możesz zapisać się naprawdę łatwo:

•    sprawdź zasady kwalifikacji,
•    skompletuj wymagane dokumenty,
•    wypełnij formularz rekrutacyjny

i rozpocznij proces aplikacji na studia!

2.    DOKONAJ OPŁATY REKRUTACYJNEJ I ZŁÓŻ DOKUMENTY

Opłata rekrutacyjna to 85 zł* (dane do przelewu znajdują się na Koncie Kandydata po rejestracji online)

*Absolwenci studiów wyższych i podyplomowych Uczelni Łazarskiego zwolnieni są z opłaty rekrutacyjnej.
Opłata rekrutacyjna jest bezzwrotna. Jest zwracana w całości w przypadku nieuruchomienia kierunku studiów.

3.    JESTEŚ STUDENTEM!

Witaj w gronie studentów Uczelni Łazarskiego! Decyzję o przyjęciu na studia otrzymasz mailem oraz znajdziesz ją na swoim Koncie Kandydata.

Przygotowaliśmy zbiór najważniejszych informacji, które ułatwią Ci pierwsze dni nauki: NIEZBĘDNIK STUDENTA
 

Data Science in Economics
język wykładowy:
angielski
czas trwania studiów:
3 lata
wydział:
Wydział Ekonomii i Zarządzania
stopień studiów:
Studia I stopnia
forma studiów:
  • studia stacjonarne
Zarejestruj się