Zarządzanie w branży IT

specjalizacja na kierunku Zarządzanie II stopnia

Trwa rekrutacja międzysemestralna

Odkryj Świat Technologii i Biznesu w Branży IT na Łazarskim!
Trwa rekrutacja międzysemestralna

Przyjęcia na studia wyłącznie z procedury przeniesienia, uznania dorobku zawodowego oraz uznania pokrywających się przedmiotów.

Dołącz do naszego prestiżowego programu Zarządzanie w Branży IT.

Oferujemy Ci wyjątkową okazję, aby zdobyć nie tylko cenną wiedzę technologiczną, ale także umiejętności zarządzania i komunikacji, które są kluczowe dla sukcesu w dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym.


Opis specjalności

Dlaczego wybrać naszą specjalność?

 • Doskonałe połączenie teorii i praktyki: realizując z nami tę specjalność, nie tylko nauczysz się projektowania, zarządzania i utrzymywania systemów informatycznych, ale także nauczysz się poznawać świat technologii oczami biznesu. Naszym celem jest nie tylko przekazanie teorii, ale przede wszystkim nauczenie Cię konkretnych, poszukiwanych przez pracodawców umiejętności łączących wiedzę biznesową i technologiczną. Umożliwią ci to nasi wykładowcy z wieloletnim akademickim i praktycznym doświadczeniem zawodowym, a dodatkowym twoim atutem po ukończeniu specjalizacji będzie praktyczna praca dyplomowa o charakterze projektowym.
 • Efektywna forma studiów: kalendarz studiów w systemie blokowym z sekwencyjnym ułożeniem przedmiotów wspomoże twój proces uczenia się. Plan zajęć umożliwia łączenie nauki z wykonywaniem pracy zawodowej, a nowoczesna platform e-learningowa ułatwi dostęp do materiałów i komunikację z wykładowcami oraz zwiększy zindywidualizowanie nauki. Dzięki nowo poznanym narzędziom informatycznym zdobędziesz praktyczne umiejętności wykorzystywane do zarządzania, projektowania i analizy danych.

Korzyści z wyboru studiów


 • Wielopłaszczyznowa wiedza: dowiesz się jak skutecznie komunikować się zarówno wewnątrz zespołu, raportować do przełożonych oraz nawiązywać współpracę z kontrahentami, tak aby napędzać rozwój organizacji. Nauczysz się jak wspierać się odpowiednio dobraną technologią i jej narzędziami w procesach biznesowych i wewnątrzorganizacyjnych. 
 • Eksperckie certyfikaty: podczas studiów będziesz mieć możliwość uzyskania cenionych certyfikatów branżowych, takich jak Agile PM in IT, DevOps oraz ITIL 4.0 Foundation. To dodatkowe atuty, które wyróżnią Cię na rynku pracy i poszerzą Twoje perspektywy zawodowe.
 • Otwarte drzwi do kariery: Nasza specjalność kształtuje absolwentów gotowych do podjęcia wyzwań związanych z cyberbezpieczeństwem, przetwarzaniem w chmurze obliczeniowej, analizą danych czy sztuczną inteligencją. Ponadto, nasi partnerzy biznesowi włączeni w budowanie, aktualizację specjalności i treści przedmiotów gwarantują, iż program odpowiada na aktualne potrzeby rynku i odpowiednie dostosowane kompetencji naszych absolwentów.

Zapisz się już dziś i otwórz drzwi do fascynującej kariery w branży IT. Nasza specjalność to idealny wybór dla tych, którzy pragną skutecznie łączyć technologię z zarządzaniem, rozwijając się w jednym z najszybciej rozwijających się sektorów gospodarki. Czekamy na Ciebie!

Kadra

Cennik i zniżki

 rok 1rok 2
Ilość rat: 112240 PLN12960 PLN
Ilość rat: 26120 PLN6480 PLN
Ilość rat: 43060 PLN3240 PLN
Uniquely enhance 2.0 communities without next-generation outsourcing. Intrinsicly orchestrate an expanded array of e-services vis-a-vis global web services. Authoritatively develop high standards in leadership for resource sucking vortals. Uniquely aggregate standardized portals before seamless portals. Monotonectally.
Uniquely enhance 2.0 communities without next-generation outsourcing. Intrinsicly orchestrate an expanded array of e-services vis-a-vis global web services. Authoritatively develop high standards in leadership for resource sucking vortals. Uniquely aggregate standardized portals before seamless portals. Monotonectally.

Zasady rekrutacji

 1. Zarejestruj się online

Na studia w Łazarskim możesz zapisać się naprawdę łatwo:

 i rozpocznij proces aplikacji na studia!

 

 1. Dokonaj opłaty rekrutacyjnej i złóż dokumenty
   
 • Opłata rekrutacyjna to 85 zł* (dane do przelewu znajdują się na Koncie Kandydata po rejestracji online)
 • *Absolwenci studiów wyższych i podyplomowych Uczelni Łazarskiego zwolnieni są z opłaty rekrutacyjnej.
 • Opłata rekrutacyjna jest bezzwrotna. Jest zwracana w całości w przypadku nieuruchomienia kierunku studiów.

 

 1. Dostarcz dokumenty do Biura Rekrutacji

 

 1. Jesteś studentem!
  • Witaj w gronie studentów Uczelni Łazarskiego! (Decyzję o przyjęciu na studia otrzymasz mailem oraz znajdziesz ją na swoim Koncie Kandydata.)

Przygotowaliśmy zbiór najważniejszych informacji, które ułatwią Ci pierwsze dni nauki: Niezbędnik studenta

 

Zarządzanie w branży IT
język wykładowy:
polski
czas trwania studiów:
2 lata
wydział:
stopień studiów:
Studia II stopnia
forma studiów:
 • studia stacjonarne
 • studia niestacjonarne
Zarejestruj się