Uczelnia Łazarskiego i PayEye - zapraszamy na spotkanie

Uczelnia Łazarskiego i PayEye - rewolucyjna firma, tworząca przyszłość biometrycznych płatności - zapraszają na fascynujące spotkanie, którego tematem będą innowacje w płatnościach oraz trendy rynkowe. Spotkanie odbędzie się w ramach "Masterclass by PayEye"
Zapomnijcie o portfelach, smartfonach i kartach! Teraz opłacajcie wszystko jednym spojrzeniem! PayEye wykorzystuje biometrię tęczówki oka do bezpiecznych i wygodnych transakcji. Nasze oczy to klucz do natychmiastowych i stylowych płatności. Dowiecie się, jak PayEye podbija świat w partnerstwie z firmami takimi jak Komputronik, Carrefour i Marriott. To dopiero początek! Czy słyszeliście o ich udanych programach pilotażowych i planach ekspansji w Europie i poza nią? Czekamy na Was na spotkaniu, gdzie przy pomocy przedstawiciela firmy PayEye Radosława Dobrołęckiego poznacie technologię przyszłości stworzoną przez zespół 100 inżynierów i naukowców! Dołączcie do nas i stańcie się częścią innowacyjnej rewolucji w świecie płatności!  Uczelnia Łazarskiego, sala 36, środa, godz. 13:25. Do zobaczenia!

Dlaczego Łazarski?

Jesteśmy ośrodkiem naukowo dydaktycznym, który umiejętnie łączy innowacyjne standardy edukacji z tradycyjnymi celami kształcenia.

Budujemy społeczność opartą na zdobywaniu wiedzy od najznakomitszych mistrzów. Dlatego grono naszych wykładowców to ponad 250 najwybitniejszych ekspertów w dziedzinie gospodarki, polityki i prawa.

 • Uczelnia Łazarskiego jest w czołówce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce: w tegorocznym rankingu Perspektyw zajęliśmy 4 miejsce wśród uczeni niepublicznych
 • mamy uprawnienia do nadawania stopnia doktora oraz doktora habilitowanego na wszystkich wydziałach
 • jesteśmy silną marką, która od ponad 30 lat z sukcesem konkuruje na polskim rynku szkolnictwa wyższego wyznaczając trendy profesjonalnej edukacji 

Studiuj i ucz się od najlepszych!

Łazarski w czołówce Uczelni wyższych!

 • Wydział Prawa i Administracji zajął I miejsce w XVII Rankingu Wydziałów Prawa „Dziennika Gazeta Prawna” (2023 r.) 
   
 • Uczelnia Łazarskiego została liderem w kategorii edukacja biznesu w badaniu Marka Godna Zaufania, przeprowadzonym przez wydawcę miesięcznika My Company Polska oraz instytut badawczy Kantar Polska S.A. 
   
 • Według prestiżowego rankingu Perspektywy jesteśmy na 4. miejscu wśród niepublicznych uczelni w Polsce. 
   
 • Wysoki poziom kierunku lekarskiego na Uczelni Łazarskiego został powtórnie pozytywnie oceniony przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej uchwałą nr 838/2023 z dn. 18 września 2023 r.

Wyróżnienia i nagrody wiele mówią o jakości edukacji, jaką świadczymy!