Erasmus+ Staff Week na Uczelni Łazarskiego

W dniach 19-23 czerwca 2023 Zespół Erasmusa+ UŁa wraz ze Studium Języków Obcych uczelni gościł przedstawicieli z Francji, Litwy, Rumunii oraz Gruzji w ramach Staff Weeka dla nauczycieli języków obcych.
A group of smiling teachers stands in front of the Lazarski University building and poses for a photo at the monument to the founder of the Institution, Ryszard Lazarski.
Wydarzenie pt. „How to combine a passion with language teaching” obfitowało w warsztaty poświęcone m.in. grywalizacji, CzatowiGPT, zrównoważonemu życiu, strategiom budowania pozytywnych relacji ze studentami czy mediacji w CEFR. Uczestnicy mogli też zapoznać się z dotykowymi metodami nauczania podczas przygotowywania polskich pierogów. W Erasmusie+ bardzo ważny jest element kulturowy i nauczyciele akademiccy z University of Craiova, Politehnica University Timisoara, Georgian National University SEU i Mykolas Romeris University zwiedzili Fabrykę Norblina, Stare Miasto oraz Łazienki Królewskie. Na Uczelni Łazarskiego nasi goście odwiedzili także Centrum Symulacji Medycznych MedExcellence, bibliotekę oraz centrum symulatorów lotniczych. To był tydzień dzielenia się wiedzą, networkingu i wykuwania pomysłów na nowe projekty! Zapraszamy do zapoznania się z AGENDĄ wydarzenia.

Dlaczego Łazarski?

Jesteśmy ośrodkiem naukowo dydaktycznym, który umiejętnie łączy innowacyjne standardy edukacji z tradycyjnymi celami kształcenia.

Budujemy społeczność opartą na zdobywaniu wiedzy od najznakomitszych mistrzów. Dlatego grono naszych wykładowców to ponad 250 najwybitniejszych ekspertów w dziedzinie gospodarki, polityki i prawa.

 • Uczelnia Łazarskiego jest w czołówce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce: w tegorocznym rankingu Perspektyw zajęliśmy 4 miejsce wśród uczeni niepublicznych
 • mamy uprawnienia do nadawania stopnia doktora oraz doktora habilitowanego na wszystkich wydziałach
 • jesteśmy silną marką, która od ponad 30 lat z sukcesem konkuruje na polskim rynku szkolnictwa wyższego wyznaczając trendy profesjonalnej edukacji 

Studiuj i ucz się od najlepszych!

Łazarski w czołówce Uczelni wyższych!

 • Wydział Prawa i Administracji zajął I miejsce w XVII Rankingu Wydziałów Prawa „Dziennika Gazeta Prawna” (2023 r.) 
   
 • Uczelnia Łazarskiego została liderem w kategorii edukacja biznesu w badaniu Marka Godna Zaufania, przeprowadzonym przez wydawcę miesięcznika My Company Polska oraz instytut badawczy Kantar Polska S.A. 
   
 • Według prestiżowego rankingu Perspektywy jesteśmy na 4. miejscu wśród niepublicznych uczelni w Polsce. 
   
 • Wysoki poziom kierunku lekarskiego na Uczelni Łazarskiego został powtórnie pozytywnie oceniony przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej uchwałą nr 838/2023 z dn. 18 września 2023 r.

Wyróżnienia i nagrody wiele mówią o jakości edukacji, jaką świadczymy!