Rozwój dalszy nastąpi.. – cykl spotkań nt. pracy i rozwoju zawodowego

Biuro Praktyk i Karier Uczelni Łazarskiego zaprasza na cykl Rozwój dalszy nastąpi.. poświęcony m.in. planowaniu ścieżki kariery i rozwojowi zawodowemu. Pierwsze spotkanie – Jak skutecznie pukać do drzwi kariery - już 12 kwietnia.
Jak skutecznie pukać do drzwi kariery
Rozwój dalszy nastąpi to cykl działań prowadzony przez Biuro Praktyk i Karier Uczelni Łazarskiego poświęconych szeroko pojętemu rozwojowi zawodowemu, planowaniu ścieżki kariery, szukaniu i zmianie pracy oraz doskonaleniu kompetencji miękkich cenionych przez pracodawców lub ułatwiających prowadzenie własnej firmy. Wybitni specjaliści będą się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem, pokazywać nowe trendy i tendencje na rynku pracy oraz uczyć, jak zwiększyć swoje szanse na wymarzone stanowisko lub intratny biznes. Spotkania przeznaczone są dla wszystkich, którzy chcą się rozwijać zawodowo, doskonalić swoje kompetencje miękkie i świadomie zarządzać swoją karierą. Pierwsze spotkanie: Jak skutecznie pukać do drzwi kariery odbędzie się 12 kwietnia 2023 r., w godz. 18.00-20.00. w gmachu Uczelni Łazarskiego, w Sali 130. Formularz rejestracyjny 
https://form.lazarski.pl/rdn Tematyka spotkania: · co robić, żeby stać się doskonale opłacanym i zadowolonym z rozwoju zawodowego specjalistą w swojej branży? · jak zaplanować karierę, zbudować swoją markę osobistą i zdobyć pozycję na współczesnym rynku pracy? Gościem spotkania będzie Dariusz Użycki, rekruter, konsultant rozwoju przywództwa i komunikacji biznesowej. Opowie o tym: · jak ważne jest „opakowanie” kompetencji twardych i profesjonalnej wiedzy w umiejętności miękkie i co robić, żeby siebie „sprzedać”; · co i jak robić (a zwłaszcza czego nie robić) i jak się komunikować, żeby być wiarygodnym kandydatem i partnerem biznesowym; · a także podzieli się swoim doświadczeniem, a może nawet zdradzi jakieś sekrety rekrutera, doradcy zawodowego i mentora dla wyższej kadry menedżerskiej. Będzie bardzo konkretnie, mało słów, a dużo treści. Można także liczyć na dowcip i celne puenty naszego gościa.   Spotkanie poprowadzi Gabriela Gab, doradca zawodowy, wykładowca Certyfikowany Coach ICC i trener biznesu, Biuro Praktyk i Karier UŁa. Dariusz Użycki — rekruter, konsultant rozwoju przywództwa i komunikacji biznesowej, doktor nauk technicznych. Wykładowca studiów Executive MBA. Posiada ponad 30 lat doświadczeń zawodowych, w tym 24 lata w biznesie, a blisko 10 – na stanowiskach dyrektora zarządzającego. Prowadzi procesy coachingowe i mentoringowe dla menedżerów oraz zespołów w Polsce i za granicą. Pracuje od Francji po Kazachstan i od Szwecji po Egipt. Doradca zarówno zarządów firm, jak i osób indywidualnych planujących swoją karierę. Autor książek nt. zarządzania sobą: Czy jesteś tym, który puka?” oraz „Wiesz, kim jestem!”.  Współautor publikacji w Harvard Business Review i Przeglądzie Corporate Governance. Autor bloga www.dariuszuzycki.com, dotyczącego autorefleksji, przywództwa, komunikacji i rozwoju kariery.

Dlaczego Łazarski?

Jesteśmy ośrodkiem naukowo dydaktycznym, który umiejętnie łączy innowacyjne standardy edukacji z tradycyjnymi celami kształcenia.

Budujemy społeczność opartą na zdobywaniu wiedzy od najznakomitszych mistrzów. Dlatego grono naszych wykładowców to ponad 250 najwybitniejszych ekspertów w dziedzinie gospodarki, polityki i prawa.

 • Uczelnia Łazarskiego jest w czołówce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce: w tegorocznym rankingu Perspektyw zajęliśmy 4 miejsce wśród uczeni niepublicznych
 • mamy uprawnienia do nadawania stopnia doktora oraz doktora habilitowanego na wszystkich wydziałach
 • jesteśmy silną marką, która od ponad 30 lat z sukcesem konkuruje na polskim rynku szkolnictwa wyższego wyznaczając trendy profesjonalnej edukacji 

Studiuj i ucz się od najlepszych!

Łazarski w czołówce Uczelni wyższych!

 • Wydział Prawa i Administracji zajął I miejsce w XVII Rankingu Wydziałów Prawa „Dziennika Gazeta Prawna” (2023 r.) 
   
 • Uczelnia Łazarskiego została liderem w kategorii edukacja biznesu w badaniu Marka Godna Zaufania, przeprowadzonym przez wydawcę miesięcznika My Company Polska oraz instytut badawczy Kantar Polska S.A. 
   
 • Według prestiżowego rankingu Perspektywy jesteśmy na 4. miejscu wśród niepublicznych uczelni w Polsce. 
   
 • Wysoki poziom kierunku lekarskiego na Uczelni Łazarskiego został powtórnie pozytywnie oceniony przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej uchwałą nr 838/2023 z dn. 18 września 2023 r.

Wyróżnienia i nagrody wiele mówią o jakości edukacji, jaką świadczymy!