Superbohaterka systemu ochrony zdrowia w Polsce!

Dr Małgorzata Gałązka-Sobotka otrzymała statuetkę Kobieta Rynku Zdrowia 2023. Dziekan Centrum Kształcenia Podyplomowego i dyrektor Instytutu Zarządzania w Ochronie Zdrowia Uczelni Łazarskiego zajęła 3. miejsce na liście 50 najbardziej wpływowych kobiet w ochronie zdrowia.
Dr Małgorzata Gałązka-Sobotka została wyróżniona za upowszechnianie wiedzy, rozwijanie nauki o zdrowiu publicznym i zaangażowanie w inicjatywy służące opiece zdrowotnej i społecznej. Plebiscyt „Kobieta Rynku Zdrowia” to pierwsza edycja plebiscytu realizowanego w ramach Kongresu Wyzwań Zdrowotnych. Wśród laureatek znalazły się kobiety znane w branży, ale wyróżniono również te, wykonujące na co dzień tak zwaną „niewidzialną” pracę, bez której system ochrony zdrowia nie mógłby funkcjonować. Jak twierdzi Paulina Gumowska, redaktorka naczelna Rynku Zdrowia, ochrona zdrowia jest kobietą – a liderki rankingu Kobieta Rynku Zdrowia dowodzą tego w najlepszy sposób. Ochrona zdrowia w Polsce ma piękne, mądre i silne damskie oblicze. Gratulujemy wszystkim wspaniałym kobietom, które ciężką pracą zmieniają oblicze polskiego systemu ochrony zdrowia. Więcej informacji na stronie Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego TUTAJ

Dlaczego Łazarski?

Jesteśmy ośrodkiem naukowo dydaktycznym, który umiejętnie łączy innowacyjne standardy edukacji z tradycyjnymi celami kształcenia.

Budujemy społeczność opartą na zdobywaniu wiedzy od najznakomitszych mistrzów. Dlatego grono naszych wykładowców to ponad 250 najwybitniejszych ekspertów w dziedzinie gospodarki, polityki i prawa.

 • Uczelnia Łazarskiego jest w czołówce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce: w tegorocznym rankingu Perspektyw zajęliśmy 4 miejsce wśród uczeni niepublicznych
 • mamy uprawnienia do nadawania stopnia doktora oraz doktora habilitowanego na wszystkich wydziałach
 • jesteśmy silną marką, która od ponad 30 lat z sukcesem konkuruje na polskim rynku szkolnictwa wyższego wyznaczając trendy profesjonalnej edukacji 

Studiuj i ucz się od najlepszych!

Łazarski w czołówce Uczelni wyższych!

 • Wydział Prawa i Administracji zajął I miejsce w XVII Rankingu Wydziałów Prawa „Dziennika Gazeta Prawna” (2023 r.) 
   
 • Uczelnia Łazarskiego została liderem w kategorii edukacja biznesu w badaniu Marka Godna Zaufania, przeprowadzonym przez wydawcę miesięcznika My Company Polska oraz instytut badawczy Kantar Polska S.A. 
   
 • Według prestiżowego rankingu Perspektywy jesteśmy na 4. miejscu wśród niepublicznych uczelni w Polsce. 
   
 • Wysoki poziom kierunku lekarskiego na Uczelni Łazarskiego został powtórnie pozytywnie oceniony przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej uchwałą nr 838/2023 z dn. 18 września 2023 r.

Wyróżnienia i nagrody wiele mówią o jakości edukacji, jaką świadczymy!