Studenci WEiZ na warsztatach praktycznych w firmie Spedimex

Studenci Wydziału Ekonomii i Zarządzania Uczelni Łazarskiego w ramach specjalności Transport Spedycja i Logistyka odbyli warsztaty praktyczne u polskiego operatora logistycznego Spedimex w trakcie wizyty studyjnej.
Pracownicy Spedimexu pokazali grupie cały proces sortowania przesyłek. Główny inżynier przedstawił historię firmy oraz jej najważniejszych klientów.   Studenci dowiedzieli się także, że  Spedimex zajmuje się zwrotami produktów swoich klientów i ma specjalnie do tego celu stworzoną zautomatyzowaną przestrzeń. Podczas oprowadzania po nowoczesnym centrum dystrybucji, uczestnicy wizyty studyjnej mieli okazję porozmawiać z pracownikami. Podczas warsztatów studenci mieli okazję wziąć udział w konkursie polegającym na przedstawieniu swoich pomysłów na nowoczesne rozwiązania z branży e-commerce przed kierownikami m.in. marketingu, IT  oraz inżynierii. Zwycięski zespół otrzymał nagrody specjalne, pozostali uczestnicy otrzymali upominki z logo firmy.  Dziękujemy firmie Spedimex za miłe przyjęcie, dzielenie się doświadczeniami i poświęcony czas.

Dlaczego Łazarski?

Jesteśmy ośrodkiem naukowo dydaktycznym, który umiejętnie łączy innowacyjne standardy edukacji z tradycyjnymi celami kształcenia.

Budujemy społeczność opartą na zdobywaniu wiedzy od najznakomitszych mistrzów. Dlatego grono naszych wykładowców to ponad 250 najwybitniejszych ekspertów w dziedzinie gospodarki, polityki i prawa.

 • Uczelnia Łazarskiego jest w czołówce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce: w tegorocznym rankingu Perspektyw zajęliśmy 4 miejsce wśród uczeni niepublicznych
 • mamy uprawnienia do nadawania stopnia doktora oraz doktora habilitowanego na wszystkich wydziałach
 • jesteśmy silną marką, która od ponad 30 lat z sukcesem konkuruje na polskim rynku szkolnictwa wyższego wyznaczając trendy profesjonalnej edukacji 

Studiuj i ucz się od najlepszych!

Łazarski w czołówce Uczelni wyższych!

 • Wydział Prawa i Administracji zajął I miejsce w XVII Rankingu Wydziałów Prawa „Dziennika Gazeta Prawna” (2023 r.) 
   
 • Uczelnia Łazarskiego została liderem w kategorii edukacja biznesu w badaniu Marka Godna Zaufania, przeprowadzonym przez wydawcę miesięcznika My Company Polska oraz instytut badawczy Kantar Polska S.A. 
   
 • Według prestiżowego rankingu Perspektywy jesteśmy na 4. miejscu wśród niepublicznych uczelni w Polsce. 
   
 • Wysoki poziom kierunku lekarskiego na Uczelni Łazarskiego został powtórnie pozytywnie oceniony przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej uchwałą nr 838/2023 z dn. 18 września 2023 r.

Wyróżnienia i nagrody wiele mówią o jakości edukacji, jaką świadczymy!