ŁAZARSKI CHRISTMAS

Mikołajki - idealny moment na wejście w świąteczny klimat i rozpoczęcie odliczania dni do Nowego Roku.
Już dzisiaj zapiszcie sobie w kalendarzach, że 14 grudnia na parterze w sektorze A czeka na Was moc atrakcji w czasie ŁAZARSKI CHRISTMAS:
 • Kiermasz świąteczny, gdzie możecie nabyć upominki dla siebie oraz najbliższych. Tego dnia przygotowaliśmy dla Was smaczne grzańce (oczywiście bezalkoholowe ) i coś słodkiego na ząb, aby umilić Wam naukę oraz zakupowe szaleństwo. 
 • Akcje charytatywne na rzecz najbardziej potrzebujących, ponieważ Święta Bożego Narodzenia to przecież czas cudów. Tego dnia będziecie mieli doskonałą okazję do czynienia odrobiny dobra!
 • Niezastąpiony @shop.lazarski będzie czekał na Was w sektorze E od 12:00 do 16:00! Najstarsi górale już wiedzą, że czeka nas sroga zima, więc zaopatrzcie siebie oraz swoich bliskich w ciepłą bluzę i skarpety!
 • Świąteczny Quiz z nagrodami! Odwiedźcie sektor F o 14:15, udzielcie prawidłowych odpowiedzi i wygrajcie zestaw fantastycznych upominków. 
 • Strefa Foto - zabierzcie znajomych i wpadnijcie do sektora B, aby zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w specjalnej świątecznej strefie. Być może spotkacie tam naszą maskotkę Rysia Ryszarda vel. “Mikołaja”. 
 • Spotkanie z filmem. Czym byłoby Boże Narodzenie bez świątecznych klasyków w stylu Kevina samego w domu czy Listów do M.?  Spędźmy wspólnie wieczór w Łazarski Cinema. 
To jednak nie koniec atrakcji!  20 grudnia o godzinie 14:00 będziemy czekać na Was w auli 58 na tradycyjnym, oficjalnym świątecznym wydarzeniu. Spotkamy się z Rektorem, władzami, wykładowcami i pracownikami Uczelni, podzielimy się opłatkiem i będziemy wspólnie kolędować!
Tego dnia czeka na Was także prawdziwa niespodzianka, artystyczna uczta - występ malarki, animatorki Magdaleny Suszek-Bąk, która opowie Wam magiczną historię, malując piaskiem. Tego po prostu nie możecie przegapić!
Oczywiście nasze profile w mediach społecznościowych zapełnią się quizami z nagrodami dla najbardziej aktywnych i kreatywnych członków naszej społeczności! Te święta będą po prostu wyjątkowe! Do zobaczenia!

Dlaczego Łazarski?

Jesteśmy ośrodkiem naukowo dydaktycznym, który umiejętnie łączy innowacyjne standardy edukacji z tradycyjnymi celami kształcenia.

Budujemy społeczność opartą na zdobywaniu wiedzy od najznakomitszych mistrzów. Dlatego grono naszych wykładowców to ponad 250 najwybitniejszych ekspertów w dziedzinie gospodarki, polityki i prawa.

 • Uczelnia Łazarskiego jest w czołówce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce: w tegorocznym rankingu Perspektyw zajęliśmy 4 miejsce wśród uczeni niepublicznych
 • mamy uprawnienia do nadawania stopnia doktora oraz doktora habilitowanego na wszystkich wydziałach
 • jesteśmy silną marką, która od ponad 30 lat z sukcesem konkuruje na polskim rynku szkolnictwa wyższego wyznaczając trendy profesjonalnej edukacji 

Studiuj i ucz się od najlepszych!

Łazarski w czołówce Uczelni wyższych!

 • Wydział Prawa i Administracji zajął I miejsce w XVII Rankingu Wydziałów Prawa „Dziennika Gazeta Prawna” (2023 r.) 
   
 • Uczelnia Łazarskiego została liderem w kategorii edukacja biznesu w badaniu Marka Godna Zaufania, przeprowadzonym przez wydawcę miesięcznika My Company Polska oraz instytut badawczy Kantar Polska S.A. 
   
 • Według prestiżowego rankingu Perspektywy jesteśmy na 4. miejscu wśród niepublicznych uczelni w Polsce. 
   
 • Wysoki poziom kierunku lekarskiego na Uczelni Łazarskiego został powtórnie pozytywnie oceniony przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej uchwałą nr 838/2023 z dn. 18 września 2023 r.

Wyróżnienia i nagrody wiele mówią o jakości edukacji, jaką świadczymy!