Ruszyły zapisy na egzamin TOLES Legal

26 maja o godzinie 18:00 odbędzie się egzamin TOLES Legal. Już od dzisiaj możesz się zapisać.
Zgłoszenie możesz przesłać na adres jezyki.obce@lazarski.edu.pl . Nie zapomnij podać takich danych jak: poziom egzaminu, który chcesz zdawać, imię i nazwisko, numer albumu (w przypadku studentów UŁa) oraz adres mailowy. Ten ostatni jest bardzo ważny, ponieważ zostanie przekazany do TOLES Legal i na ten adres otrzymasz dostęp do egzaminu w tygodniach poprzedzających jego przeprowadzenie. Opłatę za egzamin przelej na konto, którego numer otrzymasz w mailu zwrotnym. Nieprzekraczalny termin wpłaty mija 29 kwietnia 2022 roku. Upewnij się, że obejrzałeś dokładnie prezentację dotyczącą testu online – znajdują się w niej ważne informacje dotyczące technicznej strony przeprowadzenia egzaminu. link znajdziesz tutaj Termin egzaminu to 26 maja 2022, godz. 18:00. Więcej informacji o egzaminie TOLES Legal znajdziesz tutaj.  

Dlaczego Łazarski?

Jesteśmy ośrodkiem naukowo dydaktycznym, który umiejętnie łączy innowacyjne standardy edukacji z tradycyjnymi celami kształcenia.

Budujemy społeczność opartą na zdobywaniu wiedzy od najznakomitszych mistrzów. Dlatego grono naszych wykładowców to ponad 250 najwybitniejszych ekspertów w dziedzinie gospodarki, polityki i prawa.

 • Uczelnia Łazarskiego jest w czołówce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce: w tegorocznym rankingu Perspektyw zajęliśmy 4 miejsce wśród uczeni niepublicznych
 • mamy uprawnienia do nadawania stopnia doktora oraz doktora habilitowanego na wszystkich wydziałach
 • jesteśmy silną marką, która od ponad 30 lat z sukcesem konkuruje na polskim rynku szkolnictwa wyższego wyznaczając trendy profesjonalnej edukacji 

Studiuj i ucz się od najlepszych!

Łazarski w czołówce Uczelni wyższych!

 • Wydział Prawa i Administracji zajął I miejsce w XVII Rankingu Wydziałów Prawa „Dziennika Gazeta Prawna” (2023 r.) 
   
 • Uczelnia Łazarskiego została liderem w kategorii edukacja biznesu w badaniu Marka Godna Zaufania, przeprowadzonym przez wydawcę miesięcznika My Company Polska oraz instytut badawczy Kantar Polska S.A. 
   
 • Według prestiżowego rankingu Perspektywy jesteśmy na 4. miejscu wśród niepublicznych uczelni w Polsce. 
   
 • Wysoki poziom kierunku lekarskiego na Uczelni Łazarskiego został powtórnie pozytywnie oceniony przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej uchwałą nr 838/2023 z dn. 18 września 2023 r.

Wyróżnienia i nagrody wiele mówią o jakości edukacji, jaką świadczymy!