Kryzys imigracyjny na granicy polsko-białoruskiej

15 stycznia 2022 odbędzie się debata (online) na temat kryzysu imigracyjnego na granicy polsko-białoruskiej.
Skąd tak ogromna liczba imigrantów i dlaczego właśnie teraz? Jak powinny reagować władze polskie i czy działania rządowe mają poparcie społeczne? Jakie będą konsekwencje tych działań w nadchodzących miesiącach i latach? Jaką opinię Polsce wystawiają działania służb państwowych? Czy powinno się wpuścić imigrantów a jeśli tak, to jakie byłyby tego konsekwencje dla gospodarki polskiej? Jak zapatrują się na obecną sytuację przywódcy państw Unii Europejskiej a jak przywódcy innych krajów postronnych? Komu zależy na eskalacji problemu? Dlaczego tak się stało, jak się stało? Czy Polska jest stroną konfliktu i czy Unia Europejska powinna wziąć bardziej aktywny udział w jego rozwiązaniu? Postaramy się odpowiedzieć na te i podobne pytania podczas naszej debaty. Zapraszamy na debatę online na temat kryzysu imigracyjnego na granicy polsko-białoruskiej 15 stycznia 2022. Link do debaty: https://bit.ly/33iE9yj. 

Dlaczego Łazarski?

Jesteśmy ośrodkiem naukowo dydaktycznym, który umiejętnie łączy innowacyjne standardy edukacji z tradycyjnymi celami kształcenia.

Budujemy społeczność opartą na zdobywaniu wiedzy od najznakomitszych mistrzów. Dlatego grono naszych wykładowców to ponad 250 najwybitniejszych ekspertów w dziedzinie gospodarki, polityki i prawa.

 • Uczelnia Łazarskiego jest w czołówce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce: w tegorocznym rankingu Perspektyw zajęliśmy 4 miejsce wśród uczeni niepublicznych
 • mamy uprawnienia do nadawania stopnia doktora oraz doktora habilitowanego na wszystkich wydziałach
 • jesteśmy silną marką, która od ponad 30 lat z sukcesem konkuruje na polskim rynku szkolnictwa wyższego wyznaczając trendy profesjonalnej edukacji 

Studiuj i ucz się od najlepszych!

Łazarski w czołówce Uczelni wyższych!

 • Wydział Prawa i Administracji zajął I miejsce w XVII Rankingu Wydziałów Prawa „Dziennika Gazeta Prawna” (2023 r.) 
   
 • Uczelnia Łazarskiego została liderem w kategorii edukacja biznesu w badaniu Marka Godna Zaufania, przeprowadzonym przez wydawcę miesięcznika My Company Polska oraz instytut badawczy Kantar Polska S.A. 
   
 • Według prestiżowego rankingu Perspektywy jesteśmy na 4. miejscu wśród niepublicznych uczelni w Polsce. 
   
 • Wysoki poziom kierunku lekarskiego na Uczelni Łazarskiego został powtórnie pozytywnie oceniony przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej uchwałą nr 838/2023 z dn. 18 września 2023 r.

Wyróżnienia i nagrody wiele mówią o jakości edukacji, jaką świadczymy!