Dlaczego francuski jest sexy?

Zapraszamy na spotkanie Cafe SJO – pierwsze w tym roku i pierwsze z językiem francuskim. Poprowadzi je dla nas Edyta Wietecha w czwartek o 19:00.
Co nas urzeka w języku francuskim? Dlaczego jest nam tak miło słuchać mieszkańców Paryża (nawet, jeśli nie rozumiemy ;))? W trakcie najbliższej kawiarenki poznamy odpowiedzi na te pytania i wyciągniemy własne wnioski. Jak zwykle spotykamy się na Teamsach pod stałym adresem https://bit.ly/33Nx9a4 w godzinach 19:00-19:30. Będziemy rozmawiać po francusku, więc tym razem na przekąskę przygotujcie sobie croissanty ze słodkim dodatkiem, kolorowe makaroniki lub bagietki i sery. PS Przypominamy, że możecie również sami zgłaszać tematy kawiarenki lub chęć poprowadzenia spotkania. Piszcie na kursy.jezykowe@lazarski.edu.pl.  

Dlaczego Łazarski?

Jesteśmy ośrodkiem naukowo dydaktycznym, który umiejętnie łączy innowacyjne standardy edukacji z tradycyjnymi celami kształcenia.

Budujemy społeczność opartą na zdobywaniu wiedzy od najznakomitszych mistrzów. Dlatego grono naszych wykładowców to ponad 250 najwybitniejszych ekspertów w dziedzinie gospodarki, polityki i prawa.

 • Uczelnia Łazarskiego jest w czołówce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce: w tegorocznym rankingu Perspektyw zajęliśmy 4 miejsce wśród uczeni niepublicznych
 • mamy uprawnienia do nadawania stopnia doktora oraz doktora habilitowanego na wszystkich wydziałach
 • jesteśmy silną marką, która od ponad 30 lat z sukcesem konkuruje na polskim rynku szkolnictwa wyższego wyznaczając trendy profesjonalnej edukacji 

Studiuj i ucz się od najlepszych!

Łazarski w czołówce Uczelni wyższych!

 • Wydział Prawa i Administracji zajął I miejsce w XVII Rankingu Wydziałów Prawa „Dziennika Gazeta Prawna” (2023 r.) 
   
 • Uczelnia Łazarskiego została liderem w kategorii edukacja biznesu w badaniu Marka Godna Zaufania, przeprowadzonym przez wydawcę miesięcznika My Company Polska oraz instytut badawczy Kantar Polska S.A. 
   
 • Według prestiżowego rankingu Perspektywy jesteśmy na 4. miejscu wśród niepublicznych uczelni w Polsce. 
   
 • Wysoki poziom kierunku lekarskiego na Uczelni Łazarskiego został powtórnie pozytywnie oceniony przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej uchwałą nr 838/2023 z dn. 18 września 2023 r.

Wyróżnienia i nagrody wiele mówią o jakości edukacji, jaką świadczymy!