4 czerwca 2020 - nowa data Konferencji Zmiany w Ochronie Zdrowia

Konferencja Zmiany w Ochronie Zdrowia. Transformacja systemu w kierunku płacenia za wyniki – VBH w praktyce, odbędzie się w nowym terminie.
Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, iż Konferencja Zmiany w Ochronie Zdrowia. Transformacja systemu w kierunku płacenia za wyniki – VBH w praktyce, odbędzie się w nowym terminie:

4 czerwca 2020 r.

Uwzględniając rosnące z dnia na dzień zaangażowanie przedstawicieli środowiska medycznego w przeciwdziałanie problemom związanym z koronawirusem oraz rekomendacje GIS odwołania wszystkich konferencji i wydarzeń branżowych z udziałem osób wykonujących zawody medyczne, postanowiliśmy przełożyć termin Konferencji Zmiany w Ochronie Zdrowia i towarzyszącej jej Gali finałowej Konkursu Liderzy zmian w ochronie zdrowia.

Miejsce konferencji pozostaje bez zmian:
Radisson Collection Hotel w Warszawie przy ul. Grzybowskiej 24.

Szczegółowe informacje dotyczące programu umieścimy wkrótce na stronie:
www.konferencja.liderzy-zmian.pl

Dlaczego Łazarski?

Jesteśmy ośrodkiem naukowo dydaktycznym, który umiejętnie łączy innowacyjne standardy edukacji z tradycyjnymi celami kształcenia.

Budujemy społeczność opartą na zdobywaniu wiedzy od najznakomitszych mistrzów. Dlatego grono naszych wykładowców to ponad 250 najwybitniejszych ekspertów w dziedzinie gospodarki, polityki i prawa.

 • Uczelnia Łazarskiego jest w czołówce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce: w tegorocznym rankingu Perspektyw zajęliśmy 4 miejsce wśród uczeni niepublicznych
 • mamy uprawnienia do nadawania stopnia doktora oraz doktora habilitowanego na wszystkich wydziałach
 • jesteśmy silną marką, która od ponad 30 lat z sukcesem konkuruje na polskim rynku szkolnictwa wyższego wyznaczając trendy profesjonalnej edukacji 

Studiuj i ucz się od najlepszych!

Łazarski w czołówce Uczelni wyższych!

 • Wydział Prawa i Administracji zajął I miejsce w XVII Rankingu Wydziałów Prawa „Dziennika Gazeta Prawna” (2023 r.) 
   
 • Uczelnia Łazarskiego została liderem w kategorii edukacja biznesu w badaniu Marka Godna Zaufania, przeprowadzonym przez wydawcę miesięcznika My Company Polska oraz instytut badawczy Kantar Polska S.A. 
   
 • Według prestiżowego rankingu Perspektywy jesteśmy na 4. miejscu wśród niepublicznych uczelni w Polsce. 
   
 • Wysoki poziom kierunku lekarskiego na Uczelni Łazarskiego został powtórnie pozytywnie oceniony przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej uchwałą nr 838/2023 z dn. 18 września 2023 r.

Wyróżnienia i nagrody wiele mówią o jakości edukacji, jaką świadczymy!