Remont w Bibliotece

18 czerwca 2018 roku rozpoczyna się niezbędna przebudowa systemu wentylacyjnego w sektorze F. Oznacza to niedostępność znaczącej części zbiorów i usług Biblioteki w sezonie letnim, aż do – prawdopodobnie – połowy września.
18 czerwca 2018 roku rozpoczyna się niezbędna przebudowa systemu wentylacyjnego w sektorze F. Na poziomie 1 obejmie ona także wyposażenie Czytelni i Wypożyczalni w klimatyzację. Oznacza to niedostępność znaczącej części zbiorów i usług Biblioteki w sezonie letnim, aż do – prawdopodobnie – połowy września. Przedsięwzięcie powinno przynieść znaczącą poprawę warunków pracy w Bibliotece, zwłaszcza w ciepłe dni, oraz nową wykładzinę i nową organizacje niektórych procedur.   Biblioteka zaczyna ogłaszać zasady dostępu do zbiorów w tym okresie, prosimy o zwracanie uwagi na pojawiające się komunikaty, nie tylko w tym miejscu, ale także na profilu Biblioteki na Facebooku oraz w  postaci drukowanych afiszy rozwieszanych na uczelni.  Generalnie przewidujemy szybkie zamknięcie Czytelni jako miejsca pracy (18 czerwca) i przystąpienie już 8 czerwca do wypożyczania książek zlokalizowanych na półkach w strefie wolnego dostępu. Czytelniku, zastanów się, jakie materiały z Biblioteki mogą Ci być potrzebne latem, i skontaktuj się z nami.  2 lipca utracimy zasadniczo dostęp do zbiorów Czytelni, ale książki z Wypożyczalni i Magazynu będą dalej mogły być zamawiane. W poniedziałki przez całe lato będziemy wydawać te książki (oraz archiwalne roczniki czasopism) oraz świadczyć usługi informacyjne, podpisywać obiegówki itp. Nadal zatem zapraszamy do Biblioteki. Wejście do strefy obsługi czytelników będzie od strony sektora E.  W połowie czerwca zaczynają się prace remontowe. Prosimy o śledzenie najnowszych informacji w zakładce Remont.

Dlaczego Łazarski?

Jesteśmy ośrodkiem naukowo dydaktycznym, który umiejętnie łączy innowacyjne standardy edukacji z tradycyjnymi celami kształcenia.

Budujemy społeczność opartą na zdobywaniu wiedzy od najznakomitszych mistrzów. Dlatego grono naszych wykładowców to ponad 250 najwybitniejszych ekspertów w dziedzinie gospodarki, polityki i prawa.

 • Uczelnia Łazarskiego jest w czołówce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce: w tegorocznym rankingu Perspektyw zajęliśmy 4 miejsce wśród uczeni niepublicznych
 • mamy uprawnienia do nadawania stopnia doktora oraz doktora habilitowanego na wszystkich wydziałach
 • jesteśmy silną marką, która od ponad 30 lat z sukcesem konkuruje na polskim rynku szkolnictwa wyższego wyznaczając trendy profesjonalnej edukacji 

Studiuj i ucz się od najlepszych!

Łazarski w czołówce Uczelni wyższych!

 • Wydział Prawa i Administracji zajął I miejsce w XVII Rankingu Wydziałów Prawa „Dziennika Gazeta Prawna” (2023 r.) 
   
 • Uczelnia Łazarskiego została liderem w kategorii edukacja biznesu w badaniu Marka Godna Zaufania, przeprowadzonym przez wydawcę miesięcznika My Company Polska oraz instytut badawczy Kantar Polska S.A. 
   
 • Według prestiżowego rankingu Perspektywy jesteśmy na 4. miejscu wśród niepublicznych uczelni w Polsce. 
   
 • Wysoki poziom kierunku lekarskiego na Uczelni Łazarskiego został powtórnie pozytywnie oceniony przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej uchwałą nr 838/2023 z dn. 18 września 2023 r.

Wyróżnienia i nagrody wiele mówią o jakości edukacji, jaką świadczymy!