Łazarski partnerem Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych Perspektywy 2015

W Rankingu zostały wyróżnione najlepsze polskie licea i technika w Polsce. Łącznie ocenionych zostało ok. 1500 szkół ponadgimnazjalnych.
Uczelnia Łazarskiego została jednym z partnerów Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych Perspektywy 2015. Łącznie ocenionych zostało ok. 1500 szkół ponadgimnazjalnych, a w Rankingu zostały wyróżnione najlepsze polskie licea i technika. Ogłoszenie wyników odbędzie się o północy z 13 na 14 stycznia 2015 na stronie Perspektyw, a uroczysta gala - 14 stycznia o godz. 12:00 w Auli Kryształowej SGGW. Jak co roku, licea i technika z całej Polski, władze samorządowe, a przede wszystkim - gimnazjaliści i ich rodzice, z wielkim zainteresowaniem czekają na wyniki Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych Perspektyw. Ogłoszenie wyników Rankingu ma bardzo uroczysty charakter i gromadzi wielu znakomitych gości: reprezentantów Sejmu i Senatu, ministrów, wojewodów, prezydentów miast, kuratorów, dyrektorów okręgowych komisji egzaminacyjnych. Na finał Rankingu przyjadą dyrektorzy, nauczyciele i uczniowie najlepszych polskich szkół ponadgimnazjalnych. To właśnie ci ostatni będą najważniejszymi bohaterami tego wydarzenia. Więcej informacji o Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych znajdziecie na stronie Perspektyw.

Dlaczego Łazarski?

Jesteśmy ośrodkiem naukowo dydaktycznym, który umiejętnie łączy innowacyjne standardy edukacji z tradycyjnymi celami kształcenia.

Budujemy społeczność opartą na zdobywaniu wiedzy od najznakomitszych mistrzów. Dlatego grono naszych wykładowców to ponad 250 najwybitniejszych ekspertów w dziedzinie gospodarki, polityki i prawa.

 • Uczelnia Łazarskiego jest w czołówce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce: w tegorocznym rankingu Perspektyw zajęliśmy 4 miejsce wśród uczeni niepublicznych
 • mamy uprawnienia do nadawania stopnia doktora oraz doktora habilitowanego na wszystkich wydziałach
 • jesteśmy silną marką, która od ponad 30 lat z sukcesem konkuruje na polskim rynku szkolnictwa wyższego wyznaczając trendy profesjonalnej edukacji 

Studiuj i ucz się od najlepszych!

Łazarski w czołówce Uczelni wyższych!

 • Wydział Prawa i Administracji zajął I miejsce w XVII Rankingu Wydziałów Prawa „Dziennika Gazeta Prawna” (2023 r.) 
   
 • Uczelnia Łazarskiego została liderem w kategorii edukacja biznesu w badaniu Marka Godna Zaufania, przeprowadzonym przez wydawcę miesięcznika My Company Polska oraz instytut badawczy Kantar Polska S.A. 
   
 • Według prestiżowego rankingu Perspektywy jesteśmy na 4. miejscu wśród niepublicznych uczelni w Polsce. 
   
 • Wysoki poziom kierunku lekarskiego na Uczelni Łazarskiego został powtórnie pozytywnie oceniony przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej uchwałą nr 838/2023 z dn. 18 września 2023 r.

Wyróżnienia i nagrody wiele mówią o jakości edukacji, jaką świadczymy!