Studenci z Holandii z wizytą na Uczelni Łazarskiego

W czwartek, 26 lutego 2015, będziemy gościć studentów z zaprzyjaźnionej uczelni holenderskiej SaxionUniversity of Applied Sciences. Zapraszamy do wspólnego spędzania czasu i debatowania!

Już w czwartek, 26 lutego, będziemy gościć na Uczelni Łazarskiego grupę 30 studentów z zaprzyjaźnionej uczelni holenderskiej SaxionUniversity of Applied Sciences.

Studenci SaxionUniversity realizują w Polsce projekty badawcze związane z tematyką kierunków, na których studiują (Prawo, Ekonomia, Zarządzania, Kulturoznawstwo), a jednym z elementów wspierających ich projekty jest wizyta na naszej Uczelni.

Zapraszamy wszystkich studentów Uczelni Łazarskiego do wspólnego spędzenia czasu na debatach z Gośćmi według następującego harmonogramu:

12:20 - 14:00
- Prezentacje wzajemne uczelni oraz krajów, z jakich pochodzimy 
- Polish Culture Workshop 
- Debata: How does the World watch your country?

14:40 - 16:00
- Debata: Challenges in Diversity of the European Union. Pursuit on Political Stability in the Old continent

Debaty odbędą się w sali nr 130.

Dlaczego Łazarski?

Jesteśmy ośrodkiem naukowo dydaktycznym, który umiejętnie łączy innowacyjne standardy edukacji z tradycyjnymi celami kształcenia.

Budujemy społeczność opartą na zdobywaniu wiedzy od najznakomitszych mistrzów. Dlatego grono naszych wykładowców to ponad 250 najwybitniejszych ekspertów w dziedzinie gospodarki, polityki i prawa.

 • Uczelnia Łazarskiego jest w czołówce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce: w tegorocznym rankingu Perspektyw zajęliśmy 4 miejsce wśród uczeni niepublicznych
 • mamy uprawnienia do nadawania stopnia doktora oraz doktora habilitowanego na wszystkich wydziałach
 • jesteśmy silną marką, która od ponad 30 lat z sukcesem konkuruje na polskim rynku szkolnictwa wyższego wyznaczając trendy profesjonalnej edukacji 

Studiuj i ucz się od najlepszych!

Łazarski w czołówce Uczelni wyższych!

 • Wydział Prawa i Administracji zajął I miejsce w XVII Rankingu Wydziałów Prawa „Dziennika Gazeta Prawna” (2023 r.) 
   
 • Uczelnia Łazarskiego została liderem w kategorii edukacja biznesu w badaniu Marka Godna Zaufania, przeprowadzonym przez wydawcę miesięcznika My Company Polska oraz instytut badawczy Kantar Polska S.A. 
   
 • Według prestiżowego rankingu Perspektywy jesteśmy na 4. miejscu wśród niepublicznych uczelni w Polsce. 
   
 • Wysoki poziom kierunku lekarskiego na Uczelni Łazarskiego został powtórnie pozytywnie oceniony przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej uchwałą nr 838/2023 z dn. 18 września 2023 r.

Wyróżnienia i nagrody wiele mówią o jakości edukacji, jaką świadczymy!