Rekrutacja na zagraniczne staże już tylko do 22 marca

Erasmus+ to niezwykła okazja, by otworzyć się na nowych ludzi, poznać nowe miejsca i zdobyć za granicą cenne doświadczenie zawodowe.

Jeśli studiujesz na ostatnim roku, nie przegap swojej szansy. Weź udział w rekrutacji na staże absolwenckie w ramach Programu Erasmus+ w roku akademickim 2015/2016.

Dofinansowanie wynosi od 400 do 600 Euro miesięcznie, w zależności od kraju.

Aby aplikować on-line w Wirtualnej Uczelni, wejdź na zakładkę Menu Informacje Ogólne - następnie Współpraca Międzynarodowa i wypełnij formularz "Rekrutacja Erasmus+ 2015/ 2016".

Uwaga! Aplikacja on-line będzie aktywna tylko do 22 marca.

Kolejny etap, od 23 marca do 31 marca, to składanie dokumentów aplikacyjnych drogą mailową.

Szczegółowe informacje na stronie programu.

W razie pytań służymy pomocą:

Monika Tkaczyk
Kierownik Działu Programów Międzynarodowych
leonardo@lazarski.edu.pl
tel. +48 22 54 35 361

Dlaczego Łazarski?

Jesteśmy ośrodkiem naukowo dydaktycznym, który umiejętnie łączy innowacyjne standardy edukacji z tradycyjnymi celami kształcenia.

Budujemy społeczność opartą na zdobywaniu wiedzy od najznakomitszych mistrzów. Dlatego grono naszych wykładowców to ponad 250 najwybitniejszych ekspertów w dziedzinie gospodarki, polityki i prawa.

 • Uczelnia Łazarskiego jest w czołówce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce: w tegorocznym rankingu Perspektyw zajęliśmy 4 miejsce wśród uczeni niepublicznych
 • mamy uprawnienia do nadawania stopnia doktora oraz doktora habilitowanego na wszystkich wydziałach
 • jesteśmy silną marką, która od ponad 30 lat z sukcesem konkuruje na polskim rynku szkolnictwa wyższego wyznaczając trendy profesjonalnej edukacji 

Studiuj i ucz się od najlepszych!

Łazarski w czołówce Uczelni wyższych!

 • Wydział Prawa i Administracji zajął I miejsce w XVII Rankingu Wydziałów Prawa „Dziennika Gazeta Prawna” (2023 r.) 
   
 • Uczelnia Łazarskiego została liderem w kategorii edukacja biznesu w badaniu Marka Godna Zaufania, przeprowadzonym przez wydawcę miesięcznika My Company Polska oraz instytut badawczy Kantar Polska S.A. 
   
 • Według prestiżowego rankingu Perspektywy jesteśmy na 4. miejscu wśród niepublicznych uczelni w Polsce. 
   
 • Wysoki poziom kierunku lekarskiego na Uczelni Łazarskiego został powtórnie pozytywnie oceniony przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej uchwałą nr 838/2023 z dn. 18 września 2023 r.

Wyróżnienia i nagrody wiele mówią o jakości edukacji, jaką świadczymy!