Uwierz w siebie - spotkanie Toastmasters

12 marca o godzinie 19:00 w auli 130 odbędzie się spotkanie Klubu Toastmasters Centrum, który regularnie organizuje spotkania w każdy czwartek.

Jeśli chcesz nauczyć się przemawiać do ludzi, przełamać strach przez wystąpieniami publicznymi, to jest fantastyczne miejsce, by wyjść ze swojej strefy komfortu!
Przygotowaliśmy dwa wystąpienia - mówcy początkowego i zaawansowanego.

Dodatkowo Michał Zawadka poprowadzi krótkie szkolenie. Michał jest znanym mówcą inspiracyjno - motywacyjnym, członkiem Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców, autorem książek dla dzieci. Założył wydawnictwo Mind & Dream. 
Wstęp wolny!

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres:klub.absolwenta@lazarski.edu.pl w temacie wpisując "TM".

Organizatorem wydarzenia jest Toastmasters Centrum - organizacja szkoląca liderów i mówców. Misją każdego klubu Toastmasters jest zapewnienie przyjaznej atmosfery do nauki, w której każdy członek klubu ma możliwość rozwijania zdolności komunikacyjnych i przywódczych, co z kolei wzmacnia wiarę w siebie i przyczynia się do rozwoju osobistego.

Dołącz do wydarzenia na FB!

Zobacz profil Toastmasters na Facebooku :-)

Dlaczego Łazarski?

Jesteśmy ośrodkiem naukowo dydaktycznym, który umiejętnie łączy innowacyjne standardy edukacji z tradycyjnymi celami kształcenia.

Budujemy społeczność opartą na zdobywaniu wiedzy od najznakomitszych mistrzów. Dlatego grono naszych wykładowców to ponad 250 najwybitniejszych ekspertów w dziedzinie gospodarki, polityki i prawa.

 • Uczelnia Łazarskiego jest w czołówce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce: w tegorocznym rankingu Perspektyw zajęliśmy 4 miejsce wśród uczeni niepublicznych
 • mamy uprawnienia do nadawania stopnia doktora oraz doktora habilitowanego na wszystkich wydziałach
 • jesteśmy silną marką, która od ponad 30 lat z sukcesem konkuruje na polskim rynku szkolnictwa wyższego wyznaczając trendy profesjonalnej edukacji 

Studiuj i ucz się od najlepszych!

Łazarski w czołówce Uczelni wyższych!

 • Wydział Prawa i Administracji zajął I miejsce w XVII Rankingu Wydziałów Prawa „Dziennika Gazeta Prawna” (2023 r.) 
   
 • Uczelnia Łazarskiego została liderem w kategorii edukacja biznesu w badaniu Marka Godna Zaufania, przeprowadzonym przez wydawcę miesięcznika My Company Polska oraz instytut badawczy Kantar Polska S.A. 
   
 • Według prestiżowego rankingu Perspektywy jesteśmy na 4. miejscu wśród niepublicznych uczelni w Polsce. 
   
 • Wysoki poziom kierunku lekarskiego na Uczelni Łazarskiego został powtórnie pozytywnie oceniony przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej uchwałą nr 838/2023 z dn. 18 września 2023 r.

Wyróżnienia i nagrody wiele mówią o jakości edukacji, jaką świadczymy!