Spotkanie z cyklu Lazarski Business Lunch

Koło Naukowe Investment Banking Club i Katedra Finansów i Bankowości zapraszają na spotkanie pt. Zysk inwestora a finansowanie spółek poprzez rynki finansowe" ze znanym inwestorem giełdowym, Mariuszem Patrowiczem.

Spotkanie odbędzie się 29 kwietnia (środa) w godz. 10:00 ? 11:00 w sali 562 na Uczelni Łazarskiego.


O prowadzącym:

Mariusz Patrowicz - czynnie związany jest z rynkiem kapitałowym dokonując inwestycji w spółki notowane na GPW, m.in. FON S.A., Atlantis S.A., Elkop S.A., Investment Friends Capital S.A., Investment Friends S.A., Resbud S.A., FLY.PL S.A. Posiada również większość akcji Spółek z WIG30, niektóre z mWIG40 oraz sWiG80. Jest Przewodniczącym Komisji ds. papierów wartościowych w Stowarzyszeniu Inwestorów Giełdowych, Prezesem Stowarzyszenia Inwestorów Prywatnych, członkiem Konfederacji LEWIATAN. Współpracuje z Business Centre Club.

Organizatorzy:

- Investment Banking Club
Katedra Finansów i Bankowości Uczelni Łazarskiego
Zapraszamy!
 

Dlaczego Łazarski?

Jesteśmy ośrodkiem naukowo dydaktycznym, który umiejętnie łączy innowacyjne standardy edukacji z tradycyjnymi celami kształcenia.

Budujemy społeczność opartą na zdobywaniu wiedzy od najznakomitszych mistrzów. Dlatego grono naszych wykładowców to ponad 250 najwybitniejszych ekspertów w dziedzinie gospodarki, polityki i prawa.

 • Uczelnia Łazarskiego jest w czołówce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce: w tegorocznym rankingu Perspektyw zajęliśmy 4 miejsce wśród uczeni niepublicznych
 • mamy uprawnienia do nadawania stopnia doktora oraz doktora habilitowanego na wszystkich wydziałach
 • jesteśmy silną marką, która od ponad 30 lat z sukcesem konkuruje na polskim rynku szkolnictwa wyższego wyznaczając trendy profesjonalnej edukacji 

Studiuj i ucz się od najlepszych!

Łazarski w czołówce Uczelni wyższych!

 • Wydział Prawa i Administracji zajął I miejsce w XVII Rankingu Wydziałów Prawa „Dziennika Gazeta Prawna” (2023 r.) 
   
 • Uczelnia Łazarskiego została liderem w kategorii edukacja biznesu w badaniu Marka Godna Zaufania, przeprowadzonym przez wydawcę miesięcznika My Company Polska oraz instytut badawczy Kantar Polska S.A. 
   
 • Według prestiżowego rankingu Perspektywy jesteśmy na 4. miejscu wśród niepublicznych uczelni w Polsce. 
   
 • Wysoki poziom kierunku lekarskiego na Uczelni Łazarskiego został powtórnie pozytywnie oceniony przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej uchwałą nr 838/2023 z dn. 18 września 2023 r.

Wyróżnienia i nagrody wiele mówią o jakości edukacji, jaką świadczymy!