Prof. zw. dr hab. Józef M. Fiszer wiceprzewodniczącym KNP Polskiej Akademii Nauk

Z dumą informujemy, że prof. zw. dr hab. Józef M. Fiszer z Uczelni Łazarskiego został powołany na wiceprzewodniczącego Komitetu Nauk Politycznych Polskiej Akademii Nauk.

Profesor Józef M. Fiszer został ponownie wybrany członkiem Komitetu Nauk Politycznych PAN i jednocześnie w dniu 14 stycznia 2016 roku został powołany na funkcję wiceprzewodniczącego KNP PAN w kadencji na lata 2016-2018.

Gratulujemy sukcesu! 

Więcej informacji dostępnych na stronie Polskiej Akademii Nauk.

Prof. zw. dr hab. Józef M. Fiszer - kierownik Katedry Międzynarodowych Stosunków Politycznych Uczelni Łazarskiego, wykładowca na Wydziale Ekonomii i Zarządzania. Ekspert i autor wielu publikacji z dziedziny międzynarodowych stosunków politycznych.

 

 

Dlaczego Łazarski?

Jesteśmy ośrodkiem naukowo dydaktycznym, który umiejętnie łączy innowacyjne standardy edukacji z tradycyjnymi celami kształcenia.

Budujemy społeczność opartą na zdobywaniu wiedzy od najznakomitszych mistrzów. Dlatego grono naszych wykładowców to ponad 250 najwybitniejszych ekspertów w dziedzinie gospodarki, polityki i prawa.

 • Uczelnia Łazarskiego jest w czołówce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce: w tegorocznym rankingu Perspektyw zajęliśmy 4 miejsce wśród uczeni niepublicznych
 • mamy uprawnienia do nadawania stopnia doktora oraz doktora habilitowanego na wszystkich wydziałach
 • jesteśmy silną marką, która od ponad 30 lat z sukcesem konkuruje na polskim rynku szkolnictwa wyższego wyznaczając trendy profesjonalnej edukacji 

Studiuj i ucz się od najlepszych!

Łazarski w czołówce Uczelni wyższych!

 • Wydział Prawa i Administracji zajął I miejsce w XVII Rankingu Wydziałów Prawa „Dziennika Gazeta Prawna” (2023 r.) 
   
 • Uczelnia Łazarskiego została liderem w kategorii edukacja biznesu w badaniu Marka Godna Zaufania, przeprowadzonym przez wydawcę miesięcznika My Company Polska oraz instytut badawczy Kantar Polska S.A. 
   
 • Według prestiżowego rankingu Perspektywy jesteśmy na 4. miejscu wśród niepublicznych uczelni w Polsce. 
   
 • Wysoki poziom kierunku lekarskiego na Uczelni Łazarskiego został powtórnie pozytywnie oceniony przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej uchwałą nr 838/2023 z dn. 18 września 2023 r.

Wyróżnienia i nagrody wiele mówią o jakości edukacji, jaką świadczymy!