Nasi wykładowcy z wystąpieniami na konferencji w Filadelfii

Trzech naukowców z Katedry Badań nad Polityką Wydziału Ekonomii i Zarządzania wygłosi prelekcje w ramach przygotowanego przez siebie panelu podczas konferencji Great Transformations: Political science and the big questions of our time.

To największa i najbardziej prestiżowa amerykańska konferencja politologiczna. Jej organizatorem jest American Political Science Association (APSA). Tegoroczna edycja będzie odbywąć się w dniach 1-4 września 2016 w Filadelfii.

Naukowcy z Uczelni Łazarskiego: dr Spasimir Domaradzki, dr Ostap Kushnir i dr Michał Kuź opracowali od podstaw i wystąpią podczas panelu pt. Democratization and the Experience of Freedom in Central Eastern rope. 

W panelu udział wezmą również prof. Mark Kramer z Uniwersytetu Harvarda i dr Martin Palouš, były czeski ambasador przy ONZ. 

Prezentacje  będą dostępne w wysokopunktowanej bazie danych EBSCO, a po konferencji paneliści planują też opracować zwartą publikację lub serię artykułów.

Szczegółowe informacje i mozliwość rejestracji na Konferencję dostępne TUTAJ.

 

Dlaczego Łazarski?

Jesteśmy ośrodkiem naukowo dydaktycznym, który umiejętnie łączy innowacyjne standardy edukacji z tradycyjnymi celami kształcenia.

Budujemy społeczność opartą na zdobywaniu wiedzy od najznakomitszych mistrzów. Dlatego grono naszych wykładowców to ponad 250 najwybitniejszych ekspertów w dziedzinie gospodarki, polityki i prawa.

 • Uczelnia Łazarskiego jest w czołówce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce: w tegorocznym rankingu Perspektyw zajęliśmy 4 miejsce wśród uczeni niepublicznych
 • mamy uprawnienia do nadawania stopnia doktora oraz doktora habilitowanego na wszystkich wydziałach
 • jesteśmy silną marką, która od ponad 30 lat z sukcesem konkuruje na polskim rynku szkolnictwa wyższego wyznaczając trendy profesjonalnej edukacji 

Studiuj i ucz się od najlepszych!

Łazarski w czołówce Uczelni wyższych!

 • Wydział Prawa i Administracji zajął I miejsce w XVII Rankingu Wydziałów Prawa „Dziennika Gazeta Prawna” (2023 r.) 
   
 • Uczelnia Łazarskiego została liderem w kategorii edukacja biznesu w badaniu Marka Godna Zaufania, przeprowadzonym przez wydawcę miesięcznika My Company Polska oraz instytut badawczy Kantar Polska S.A. 
   
 • Według prestiżowego rankingu Perspektywy jesteśmy na 4. miejscu wśród niepublicznych uczelni w Polsce. 
   
 • Wysoki poziom kierunku lekarskiego na Uczelni Łazarskiego został powtórnie pozytywnie oceniony przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej uchwałą nr 838/2023 z dn. 18 września 2023 r.

Wyróżnienia i nagrody wiele mówią o jakości edukacji, jaką świadczymy!