mgr Agnieszka Sycińska

Dyrektor Studium Języków Obcych

mgr Agnieszka Sycińska
tel.: +48 22 54 35 370
e-mail: a.sycinska@lazarski.edu.pl

 

Zastępcy

mgr Anna Banyś - Zastępca Dyrektora ds. języka angielskiego

tel.: +48 22 54 35 370

mgr Ewa Wieczorek-Łysenko - Zastępca Dyrektora ds. języka rosyjskiego, niemieckiego i francuskiego

Dyżury

Dyżury Dyrektora SJO
semestr jesienny 2021/2022

mgr Agnieszka Sycińska: poniedziałki 13:00 - 14:00, pokój 125 lub online online MsTeams: agnieszka.sycinska@lazarski.pl. Można też umówić się na inny kontakt pisząc na adres a.sycinska@lazarski.edu.pl

 

Dyżury Zastępców Dyrektora SJO
semestr jesienny 2021/2022

  • mgr Anna Banyś: poniedziałki 10:00-11:00, pokój 125, soboty zjazdy ekonomii SKYPE annabanys@onet.eu. Można umówić się też na inny termin mejlowo.

  • mgr Ewa Wieczorek-Łysenko: środy 12:20 – 13:20, pokój 125. Można umówić się też na inny termin mejlowo ewa.wieczorek-lysenko@lazarski.pl.

 

 

Zespół języków romańskich, niemieckiego i rosyjskiego

Przewodnicząca: mgr Ewa Wieczorek-Łysenko, ewa.wieczorek-lysenko[at]lazarski.pl 

Skład zespołu:

język niemiecki:

  • mgr Izabella Augustyniak, izabella.augustyniak[at]lazarski.pl 
  • mgr Lidia Brandmiller-Witowska
  • mgr Natalia Głowacka, natalia.glowacka[at]lazarski.pl 
  • mgr Maria Góralska, maria.goralska[at]lazarski.pl 
  • mgr Zuzanna Jach-Kokorczak, zuzanna.jach-kokorczak[at]lazarski.pl 
  • mgr Barbara Polkowska, barbara.polkowska[at]lazarski.pl 
  • mgr Anna Popielarczyk, anna.popielarczyk[at]lazarski.pl 
  • mgr Anna Sydoruk, anna.sydoruk[at]lazarski.pl

język francuski:

  • mgr Barbara Brzozowska, barbara.brzozowska[at]lazarski.pl
  • mgr Dorota Rucińska-Łuczyna, dorota.rucinska-luczyna[at]lazarski.pl 
  • mgr Edyta Wietecha, edyta.wietecha[at]lazarski.pl 

język rosyjski:

  • mgr Angelina Ignatjeva, angelina.ignatjeva[at]lazarski.pl 
  • lic. Victoria Syvachuk, victoria.syvachuk[at]lazarski.pl 
  • mgr Ewa Wieczorek-Łysenko, ewa.wieczorek-lysenko[at]lazarski.pl 

 

 

Zespół języka angielskiego

Przewodnicząca: mgr Anna Banyś, anna.banys@lazarski.pl

Skład zespołu: 

  • mgr Grzegorz Butrym, grzegorz.butrym[at]lazarski.pl
  • mgr Marek Cabaj, marek.cabaj[at]lazarski.pl   
  • mgr Przemysław Cygan, przemyslaw.cygan@lazarski.pl
  • mgr Peter Gee, peter.gee[at]lazarski.pl
  • mgr Grzegorz Januszko, grzegorz.januszko[at]lazarski.pl
  • mgr Mateusz Jarosz, mateusz.jarosz[at]lazarski.pl 
  • mgr Joanna Jeleńska, joanna.jelenska[at]lazarski.pl 
  • mgr Katarzyna Konarowska, katarzyna.konarowska[at]lazarski.pl
  • mgr Jacek Korzeniowski,jacek.korzeniowski[at]lazarski.pl
  • mgr Agnieszka Kuczmarska, agnieszka.kuczmarska[at]lazarski.pl
  • mgr Urszula Leszczyńska, urszula.leszczynska[at]lazarski.pl 
  • mgr Agnieszka Lewandowska, agnieszka.lewandowska[at]lazarski.pl
  • mgr Jolanta Łazarska, jolanta.lazarska[at]lazarski.pl 
  • mgr Julia Madej, julia.madej[at]lazarski.edu.pl
  • mgr Ewa Malesa, ewa.malesa[at]lazarski.pl
  • mgr Tomasz Pracki, tomasz.pracki[at]lazarski.pl 
  • mgr Zofia Rabińska, zofia.rabinska[at]lazarski.pl 
  • mgr Marcin Siemiątkowski, marcin.siemiatkowski[at]lazarski.pl
  • lic. Victoria Syvachuk, victoria.syvachuk[at]lazarski.pl 
  • mgr Agnieszka Święcicka, agnieszka.swiecicka[at]lazarski.pl 
  • dr Urszula Swoboda-Rydz, urszula.swoboda-rydz[at]lazarski.pl
  • mgr Małgorzata Topolewska, malgorzata.topolewska[at]lazarski.pl 
  • mgr Olga Węgrowska, olga.wegrowska[at]lazarski.pl 
  • mgr Magdalena Zawadzka, magdalena.zawadzka[at]lazarski.pl 
  • mgr Joanna Zientek, joanna.zientek[at]lazarski.pl

Zespół języka polskiego

Dyrektor Centrum Nauczania Języka i Kultury Polskiej: mgr Elżbieta Jurczak
e-mail: e.jurczak@lazarski.edu.pl

dyżur: wtorek 10:00-11:00 i czwartek 15:30 – 16:30, pokój 127

Skład zespołu: 

  • mgr Aneta Gmyz-Sasim, aneta.gmyz-sasim[at]lazarski.pl 
  • mgr Justyna Górska,  justyna.gorska[at]lazarski.pl
  • mgr Anna Luboch-Łebek, a.luboch[at]lazarski.edu.pl
  • mgr Agnieszka Łepkowska
  • mgr Magdalena Mieczkowska, m.mieczkowska[at]lazarski.edu.pl
  • mgr Paulina Nowoszewska-Rusnak, paulina.nowoszewska-rusnak[at]lazarski.pl
  • mgr Paulina Oczko, paulina.oczko[at]lazarski.pl
  • mgr Małgorzata Sas, malgorzata.sas[at]lazarski.pl 
  • mgr Marta Stępińska, marta.stepinska[at]lazarski.pl
  • mgr Jolanta Sokół, jolanta.sokol[at]lazarski.pl
  • mgr Joanna Wieczorek, joanna.wieczorek[at]lazarski.pl

Zespół Administracji SJO:

Edyta Wyrzykowska - e-mail: e.wyrzykowska@lazarski.edu.pl
mgr Karolina Wierzbowska - e-mail: k.wierzbowska@lazarski.edu.pl