Nauka i badania

Uczelnia Łazarskiego to dynamiczne centrum badań, aktywne w szerokim spektrum działalności naukowej. Prowadzimy liczne prace badawcze w dziedzinach prawa, ekonomii i medycyny.

Nasza społeczność naukowa, przy pełnym wsparciu Uczelni Łazarskiego, angażuje się w projekty, które definiują nowe standardy, rozwiązują wyzwania i kształtują przyszłość. Interdyscyplinarna współpraca przynosi doskonałe efekty:

w ramach ewaluacji jakości działalności naukowej Uczelnia Łazarskiego otrzymała najwyższą możliwą kategorię A+ (poziom wiodący w skali kraju) i ma aktualnie status czołowego ośrodka naukowego w dyscyplinie nauki prawne.

 • Projekty naukowe

Tworzymy nowatorskie rozwiązania i wprowadzamy zmiany. Nasze zespoły naukowe pracują nad projektami, które zmieniają oblicze nauki i przemysłu. Poznaj nasze aktualne inicjatywy badawcze.

Przejdź do sekcji Projekty Naukowe

 • Publikacje naukowe

Nasza kadra naukowa nie tylko odkrywa, ale także dzieli się swoją wiedzą z globalną społecznością naukową. Poznaj nasze najnowsze publikacje, które wnoszą nowe spojrzenie na zagadnienia kluczowe w danych dziedzinach oraz stanowią inspirację do dalszych badań.

Przejdź do sekcji Publikacje naukowe

 • Konferencje

Spotkania, debaty, prezentacje i wymiana wiedzy - uczestniczymy i organizujemy konferencje, które są miejscem, gdzie naukowcy z całego świata chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami. Zapoznaj się tematami nadchodzących konferencji, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami w świecie nauki.

Przejdź do sekcji Konferencje

 • Instytuty naukowe

Poznaj jednostki organizacyjne, gdzie powstają nowe pomysły, rozwijają talenty i gdzie pracuje świetne grono naukowców.

Przejdź do sekcji Instytuty

 • Doktoraty

Nasze programy doktoranckie są szkołą dla przyszłych liderów naukowych. Odkryj, jakie możliwości rozwoju naukowego oferuje Uczelnia Łazarskiego, pomagając doktorantom osiągać swoje najwyższe cele naukowe.

Przejdź do sekcji Doktoraty

 • Koła Naukowe

Koła Naukowe na Uczelni Łazarskiego to aktywne grupy studenckie, których członkowie skupieni są na rozwijaniu umiejętności badawczych, skoncentrowanych wokół konkretnych obszarów naukowych.

Przejdź do sekcji Koła naukowe

 

Dołącz do naszej podróży przez świat nauki i odkryj, jak wspólnie kreujemy przyszłość!

 

 

Dlaczego Łazarski?

Jesteśmy ośrodkiem naukowo dydaktycznym, który umiejętnie łączy innowacyjne standardy edukacji z tradycyjnymi celami kształcenia.

Budujemy społeczność opartą na zdobywaniu wiedzy od najznakomitszych mistrzów. Grono naszych wykładowców to wybitni eksperci w dziedzinie ekonomii, polityki, lotnictwa i prawa!

 • Uczelnia Łazarskiego jest w czołówce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce: w tegorocznym rankingu Perspektyw zajęliśmy 4 miejsce wśród uczeni niepublicznych
 • mamy uprawnienia do nadawania stopnia doktora oraz doktora habilitowanego na wszystkich wydziałach
 • jesteśmy silną marką, która od ponad 30 lat z sukcesem konkuruje na polskim rynku szkolnictwa wyższego wyznaczając trendy profesjonalnej edukacji 

Studiuj i ucz się od najlepszych!

Łazarski w czołówce Uczelni wyższych!

 • Wydział Prawa i Administracji zajął I miejsce w XVII Rankingu Wydziałów Prawa „Dziennika Gazeta Prawna” (2023 r.) 
 • jesteśmy liderem w kategorii edukacja biznesu w badaniu Marka Godna Zaufania, przeprowadzonym przez wydawcę miesięcznika My Company Polska oraz instytut badawczy Kantar Polska
 • jesteśmy na 4. miejscu wśród niepublicznych uczelni w Polsce wg prestiżowego rankingu Perspektyw!
 • wysoki poziom kierunku lekarskiego został powtórnie pozytywnie oceniony przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej uchwałą nr 838/2023 z dn. 18 września 2023 r.

Wyróżnienia i nagrody wiele mówią o jakości edukacji, jaką świadczymy!