Uczelniany kampus to miejsce, gdzie spędzasz bardzo dużo czasu. Dlatego od jego otwarcia w 1997 roku nieustannie go unowocześniamy, aby była to przestrzeń jak najbardziej sprzyjająca nauce, ale również otwartej dyskusji i nowym pomysłom. To tutaj poznajesz inspirujących ludzi i zawierasz nowe przyjaźnie. Tutaj też odpoczywasz pomiędzy wykładami czy relaksujesz się na zajęciach sportowych. Nasz budynek jest tak zaprojektowany, aby nie wychodząc na zewnątrz, można było załatwić wszystkie studenckie sprawy.

Kampus znajduje się w dogodnej lokalizacji na Mokotowie. Usytuowany jest przy węźle komunikacyjnym, nieopodal stacji metra Wilanowska oraz pętli autobusowej i tramwajowej. Szybko dotrzesz na Uczelnię niemal z każdego zakątka Warszawy.

Łączna powierzchnia kampusu to prawie 20 000 m2. Do użytku studentów i wykładowców jest 5 budynków dydaktycznych o powierzchni 8 000 m2. Dysponujemy aż 6 klimatyzowanymi aulami i 48 salami wykładowymi. Dzięki temu wszystkie zajęcia odbywasz wygodnie w jednym miejscu.

Sale wyposażone są w nowoczesny sprzęt multimedialny. Interaktywne tablice, projektory i ponad 100 stanowisk komputerowych sprzyjają aktywnym formom nauki. Nie będziesz się nudzić podczas wykładów i ćwiczeń.

Bogato wyposażona biblioteka (I piętro, sektor F) zapewnia dostęp do prawie 80 000 woluminów oraz baz piśmiennictwa medycznego, prawniczego i ekonomicznego - pełnotekstowego i statystycznego, a  także systemów informacji prawnej. Czytelnia liczy 100 miejsc oraz ponad 40 stanowisk komputerowych. Łącznie zajmują powierzchnię ponad 500 m2. Możesz spokojnie uczyć się i pisać pracę, nie opuszczając terenu Uczelni.

Na terenie kampusu znajduje się Oficyna Wydawnicza, w której kupisz wszystkie wydawane przez naszą uczelnię publikacje.

Na specjalnie przygotowanej sali rozpraw (sala nr 137, sektor E) odbywają się symulacje procesów sądowych dla studentów prawa. W ten sposób możesz zdobyć praktyczne przygotowanie zawodowe.

Mamy własną salę sportową (sala 01, poziom -1), w której prowadzimy jogę i inne zajęcia. Ponadto możesz skorzystać z zajęć fitness, siłowni, basenu, siatkówki, koszykówki i piłki nożnej.

Zapewniamy bezpłatny dostęp do Wi-Fi na terenie całego kampusu. Będziesz w stałym kontakcie z całym światem.

Kampus w całości przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Wygodne windy i podjazdy ułatwią Ci poruszanie się po naszej uczelni.

Na korytarzach znajdują się strefy wypoczynku z wygodnymi pomarańczowymi pufami i kanapami. Tu złapiesz chwilę oddechu między zajęciami.

Dla zmotoryzowanych przygotowaliśmy dwa przestronne parkingi: nadziemny i podziemny z łączną ilością 240 miejsc. Twoje auto będzie zawsze blisko.

 

Na terenie kampusu znajdują się: bar (sektor A), punkt z kawą (sektor C) i kawiarnia ze zdrowymi sokami i kanapkami (sektor A) oraz automaty z napojami i przekąskami. Smaczne posiłki zapewnią Ci energię do dalszej nauki.

Odwiedź nas!

Uczelnia Łazarskiego
ul. Świeradowska 43
02-662 Warszawa